Wylicytuj wejściówki na premierę "Dekady GieKSy"

2018-02-20 22:23:00
Już wkrótce premiera filmu o historii GKS-u Katowice. Dajemy Wam możliwość wylicytowania podwójnej wejściówki na premierę i wsparcia przy tej okazji szczytnego celu.

"Dekada GieKSy" to film przypominający sukcesy piłkarzy GKS-u Katowice z przełomu lat 80. i 90. Drużyna z Katowic trzykrotnie sięgała w tym okresie po Puchar Polski i czterokrotnie po wicemistrzostwo kraju. W europejskich pucharach rywalizowała z takimi klubami, jak Bayer Leverkusen, Club Brugge, Galatasaray Stambuł, Benfica Lizbona, czy Bordeaux. Uroczysta premiera filmu w reżyserii Michała Muzyczuka będzie miała miejsce 27 lutego, czyli w urodziny naszego klubu.

 

Marzysz o tym, by uczestniczyć w tym wydarzeniu? Teraz dajemy Ci taką szansę! Podwójną wejściówkę na premierę możesz zdobyć biorąc udział w licytacji. UWAGA! Licytacja potrwa tylko do 22 lutego!

 

Całkowity dochód z licytacji trafi na konto zbiórki dla Oli Mirowskiej, u której zdiagnozowano Zespół Arnolda Chiariego i chorobę filum. Żona byłego pracownika GKS-u zbiera pieniądze na kosztowną operację. GieKSa postanowiła ją wesprzeć. Wszystkie szczegóły na temat tej zbiórki znajdziecie TUTAJ

Autor: GKS Katowice, Fot. GKS Katowice