Wyjść z kryzysu

2017-10-28 10:17:00
W sobotę Drutex-Bytovia Bytów podejmie u siebie Stal Mielec. W poprzednim sezonie mecze obu drużyn kończyły się remisami 2:2.

Powoli opadają emocje związane z meczem z Legią Warszawa. Zawodnicy i sztab "Czarnych Wilków" od razu po spotkaniu Pucharu Polski skoncentrowali się na przygotowaniach do ligowego starcia ze Stalą Mielec. Podopieczni Zbigniewa Smółki obecnie zajmują 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów.

 

Stal przechodziła w ostatnim czasie kryzys. Przed tygodniem wygrała 3:0 po raz pierwszy od czterech spotkań – i to nie byle z kim, bo z Chrobrym Głogów. Mielczanie na wyjazdach prezentują się gorzej niż na własnym stadionie. W delegacjach Stal zdobyła 7 oczek, a u siebie dwa razy więcej. Kurs w Fortunie, że goście wygrają przynajmniej jedną połowę wynosi 1.86.

 

Drutex-Bytovia w ostatnich dwóch ligowych spotkaniach zanotowała dwa remis – u siebie z Zagłębiem Sosnowiec i na wyjeździe z Wigrami Suwałki.

 

W poprzednim sezonie w Mielcu było 2:2. W rewanżu w Bytowie również padł wynik 2:2. Kurs w Fortunie, że dziś padną dokładnie cztery bramki wynosi 5.1. 

Autor: Drutex-Bytovia, Fot. Drutex-Bytovia