Wygrana i remis Olimpii

2017-07-10 12:04:00
W sobotę Olimpia Grudziądz na boisku przy ul. Słowackiego rozegrała dwa sparingi. W pierwszym z nich pokonała Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie 1:0, a następnie zremisowała z Elaną Toruń 2:2.

Zwycięskiego gola z ekipą z województwa warmińsko-mazurskiego zdobył w 27. minucie Marcin Kaczmarek, strzałem z dystansu. W drugiej grze kontrolnej grudziądzanie wyszli na prowadzenie za sprawą trafienia testowanego Ville Salmikivi, jednak do głosu doszli goście i po I połowie to oni prowadzili 2:1. Po przerwie mierzonym uderzeniem w obrębie pola karnego wynik ustalił Damian Michalik.

Olimpia Grudziądz - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:0 (1:0)

1:0 Kaczmarek 27'

Olimpia: Patryk Królczyk (46' Wojciech Muzyk) - zawodnik testowany (55' Mateusz Rumiński), Matic Żitko, Daniel Widz, Jakub Wawszczyk (78' Wojciech Majewski) - zawodnik testowany, Kamil Kurowski (70' Michał Wawryszczuk), zawodnik testowany, zawodnik testowany (70' Miłosz Waszczuk), Marcin Kaczmarek - Wołodymyr Kowal.

Olimpia Grudziądz - Elana Toruń 2:2 (1:2)

1:0 Salmikivi 17'

1:1 Lenartowski 19'

1:2 Lenartowski 31'

2:2 Michalik 63'

Olimpia: zawodnik testowany - Damian Ciechanowski, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Marcin Woźniak (66' Wojciech Majewski) - Daniel Feruga, Maciej Wolski (66' Milan Lech), Marcin Poręba (57' Szymon Stach), zawodnik testowany (46' Michał Wawryszczuk), Damian Michalik (66' Nikodem Zatorski), Ville Salmikivi.

W drużynie Jacka Paszulewicza zagrało wielu testowanych zawodników, w tym m.in Ville Salmikivi, Marcin Poręba, Nikodem Zatorski i Wojciech Majewski.

Autor: Olimpia Grudziądz, Fot. Olimpia Grudziądz