Wygrana "Czarnych Wilków"

2017-07-07 09:22:00
Ostatni okres przygotowawczy Drutex-Bytovii nie należał do zbyt udanych. Zupełnie inaczej rozpoczęły się jednak przygotowania do sezonu 2017/2018. Podopieczni Adriana Stawskiego pewnie pokonali 4:1 Kotwicę Kołobrzeg.

Piłkarze Kotwicy zagrozili ekipie "Czarnych Wilków" tylko w pierwszych minutach meczu, kiedy to zdobyli bramkę. Dwukrotnie próbował Michurski zaskoczyć Oszmańca i ostatecznie pokonał golkipera Drutex-Bytovii. Z minuty na minutę „Czarne Wilki” łapały swój rytm, a rywal nie miał już nic do powiedzenia.

W 33. minucie było 1:1.  Orlande Kpassa dostał piłkę od Kuzdry na 16 metrze, odwrócił się i mocno uderzył. Futbolówka od słupka wpadła do bramki. W 39. minucie dośrodkowanie Jakuba Wilka pewnym strzałem na bramkę zamienił Fran Gonzales. Kolejne trafienie "Czarne Wilki" zaliczyły w 72. minucie. Rzut karny po faulu na Jakóbowskim wykorzystał Wilczyński. Ostatnie trafienie należało do Hendryka, który wykorzystał dośrodkowanie Modelskiego.  Drutex-Bytovia stworzyła sobie jednak dużo więcej sytuacji, które powinna zamienić na gole.

Drutex-Bytovia Bytów - Kotwica Kołobrzeg 4:1 (1:1)

0:1 Michurski 3'

1:1 Kpassa 33'

2:1 Fran 39'

3:1 Wilczyński 72'

4:1 Hendryk 85'

Drutex-Bytovia: Mateusz Oszmaniec - Jakub Wilk, Krzysztof Bąk, Fran Gonzalez, Sebastian Kamiński, Michał Rzuchowski, Jakub Kuzdra, Pedro Alemida, Bartosz Biel, Kamil Wacławczyk, Kpassa Orlande.

II połowa: Andrzej Witan - Filip Modelski, Bartłomiej Poczobut, Wojciech Wilczyński, Patryk Burzyński, Bartosz Wolski, Krystian Sanocki, Michał Jakóbowski, Jakub Czelej, Pedro Almeida, Kpassa Orlande (74' Aleks Hendryk).

Autor: Drutex-Bytovia, Fot. Drutex-Bytovia