Wspólna oprawa meczowa Miedzi i Leroy Merlin

2017-05-02 19:45:00
Miedź Legnica i Leroy Merlin wspólnie rozpoczęły akcję malowania opraw meczowych. Pierwsza z nich będzie zaprezentowana podczas spotkania ligowego z Wisłą Puławy. Jak mówi Krzysztof Piotrowski koordynator prac, nie jest to akcja jednorazowa.

- Dzięki Leroy Merlin mamy zapewniony materiał na którym malujemy. Dodatkowo zostaliśmy wyposażeni we wszystkie potrzebne narzędzia oraz farby. To nie jednorazowa akcja. Oprawy, które będziemy prezentować na sektorze rodzinnym podczas meczów Miedzi będą powstawać przed każdym meczem. Zachęcamy także innych przedsiębiorców do włączenia się w tę akcję – mówi o akcji Piotrowski.

 

Dla klientów Leroy Merlin była to także znakomita okazja do spotkania z piłkarzami Miedzi. Tomasz Midzierski, Rumen Trifonov oraz Keon Daniel rozdali sporo autografów, wykonali liczne zdjęcia z fanami oraz sami pomagali malować oprawę. Dodatkowo każdy chętny mógł wziąć udział w konkursach o Miedzi Legnica i wygrać piłkarskie nagrody od Leroy Merlin.

 

Jak zapewnił nas Krzysztof Piotrowski, oprawy będą przygotowywane na każdy domowy mecz Miedzi. W każdej z nich będzie pomagać Leroy Merlin. Aby zobaczyć końcowy efekt prac, trzeba pojawić się na meczu Miedzi Legnica z Wisłą Puławy już w najbliższy piątek.

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

">

 

 

Autor: Miedź Legnica, Fot. Miedź Legnica