Wielki Finał 8. edycji "Zagraj na Bukowej"

2018-05-29 08:54:00
Przy Bukowej znów będziemy bawić się całymi rodzinami w ramach Wielkiego Finału akcji „Zagraj na Bukowej”. Zapraszamy na piłkarskie trójkolorowe święto.

Akcja „Zagraj na Bukowej” znów przyciągnęła na osiedlowe boiska mnóstwo młodych adeptów futbolu. W środę (30.05) i czwartek (31.05) ostatnie dwa dni treningów. Natomiast Wielki Finał naszej akcji odbędzie się już w niedzielę 3 czerwca na bocznych boiskach Stadionu Miejskiego.


Tego dnia ponownie przygotujemy dla was wspaniałe atrakcje, by Wielki Finał na długo zapadł w waszej pamięci. Bukowa zamieni się w „trójkolorowe wesołe miasteczko” – będzie darmowa cukrowa wata, popcorn i mnóstwo gadżetów. Zaplanowane będą także liczne atrakcje – bramki celnościowe, darmowe dmuchańce, czy możliwość pomalowania twarzy.


Startujemy już o godz. 8.30, gdy nastąpi rejestracja drużyn. Pierwsze spotkania rozpoczną się o godz. 9:00. Mecz, który wyłoni zwycięzcę tegorocznej edycji, tradycyjnie odbędzie się w przerwie ligowego spotkania GieKSy. Przypominamy, że mecz GKS-u Katowice z Górnikiem Łęczna zaplanowany jest na godz. 12.45.


UWAGA! Uczestnikom „Zagraj na Bukowej” przysługuje darmowy wstęp na mecz. Ich opiekunowie otrzymają w punkcie organizacyjnym vouchery, które w stadionowych kasach mogą wymienić na bilety.


---
"Zagraj na Bukowej" to projekt przygotowany przez GKS Katowice we współpracy z Akademią Piłkarską „Młoda GieKSa”, „Domem Aniołów Stróżów”, Stowarzyszeniem Kibiców GKS-u Katowice „SK1964” oraz Urzędem Miasta Katowice. Patronat nad akcją objęli Prezydent Katowic Marcin Krupa, Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka oraz Polski Związek Piłki Nożnej. Partnerem Głównym akcji jest Flyspot Katowice Indoor Skydiving. „Zagraj na Bukowej” wspierają też Randstad, Egmont, Laserhouse i Park Trampolin JUMPCITY. 

Autor: GKS Katowice, Fot. GKS Katowice