WF z Zagłębiem w SP nr 10

2017-05-26 09:36:00
Dwóch zawodników z pierwszej drużyny odwiedziło Szkołę Podstawową nr 10 w Sosnowcu, aby przeprowadzić zajęcia ruchowe z uczniami klas czwartych, piątych i szóstych.

Na sali gimnastycznej Konrada Budka oraz Sebastiana Milewskiego przywitało ponad 20 chłopców, ubranych w stroje sportowe. Kiedy już odliczyli do trzech, podzieleni zostali na drużyny, które rywalizowały ze sobą w różnych konkurencjach. Slalom z piłką, bieg czy podania to tylko niektóre z ćwiczeń, które wykonywali młodzi sportowcy. W każdej konkurencji była drużyna wygrana oraz przegrana. Ci, którym poszło gorzej, musieli wykonać pajacyki, pompki czy przysiady. 

 

Po męczącej rozgrzewce nadszedł czas na gry zespołowe. Uczniowie podzieleni byli na drużyny, gdzie każda miała inny kolor kamizelek. Piłkarze Zagłębia Sosnowiec dołączali do drużyn i rywalizowali między sobą w krótkich meczach. 

 

Na koniec wizyty Konrad Budek i Sebastian Milewski rozdali pamiątkowe smycze i naklejki oraz przybili piątki z bardzo zaangażowanymi w spotkanie chłopcami. Pamiątkowe zdjęcia i rozdawanie autografów zwieńczyło odwiedziny w szkole.

 

">

Autor: Zagłębie Sosnowiec, Fot. Zagłębie Sosnowiec