W odmiennych nastrojach

2017-10-01 10:59:00
Olimpia Grudziądz nie wygrała od trzech spotkań. Z kolei Górnik Łęczna w trzech ostatnich meczach zdobył komplet punktów. Która passa zostanie podtrzymana?

W szeregach Górnika panuje dobra atmosfera. Seria trzech wygranych z rzędu jest dużym powodem do optymizmu, ale nikt nie chodzi z głową w chmurach. Każdy skupia się na ciężkiej pracy. Zespół plasuje się na 7 miejscu z dorobkiem 14 punktów. Podobnym dorobkiem może pochwalić się Olimpia, z tą różnicą, że zajmuje 12 miejsce w tabeli Nice 1 Ligi.

Górnik z Olimpią jeszcze nie przegrał. Z sześciu spotkań zielono-czarni wygrali cztery, a dwa zakończyły się remisem. Kurs w Fortunie, że Górnik Łęczna strzeli gola w obu połowach wynosi 2. Ostatnie spotkanie obu drużyn pamiętają wszyscy kibice zielono-czarnych. To właśnie po zwycięstwie w Grudziądzu Górnik Łęczna cieszył się z awansu do Ekstraklasy.

W drużynie z Grudziądza pewnym punktem w bramce jest eks zielono-czarny Wojtek Małecki. Zawodnikiem Olimpii jest także brazylijski napastnik – Nildo, który jest znany łęczyńskiej publiczności i z pewnością chciałby o sobie przypomnieć strzelając bramkę Górnikowi Łęczna.

Olimpia od trzech spotkań nie wygrała. Po zwycięstwie nad Ruchem przyszły porażki z Podbeskidziem (0:3), z GKS Tychy (1:2) i w ostatniej kolejce bezbramkowy remis z Chojniczanką. Kurs w Fortunie, że Olimpia wygra przynajmniej jedną połowę wynosi 1.5. Górnik Łęczna cieszy się serią trzech zwycięstw z rzędu. Olimpia będzie chciała wrócić na zwycięską ścieżkę, a Górnik podtrzymać dobrą passę. To gwarantuje nam ciekawe spotkanie.

Autor: Górnik Łęczna, Fot. Górnik Łęczna