V Śniadanie Biznesowe Chrobrego Głogów

2018-11-15 12:53:00
W Qubus Hotel odbyło się V Śniadanie Biznesowe Chrobrego Głogów. W jednym miejscu spotkali się członkowie Klubu Biznesu Chrobrego, Sponsorzy i Partnerzy, osoby indywidualnie wspierające klub oraz zaproszeni goście wraz z biznesowymi partnerami Qubus Hotel.

W pierwszej części, którą przeprowadzono w sali konferencyjnej, przybliżono sportowe i finansowe  funkcjonowanie klubu w okresie od ostatniego wspólnego spotkania, a także zaprezentowano nowych Sponsorów. Do Klubu Biznesu w ramach pakietu brązowego dołączył Radosław Melcer ze swoją działalnością skupioną w Electio, dodatkowo kolejny raz umowę z Chrobrym przedłużyli przedstawiciele jednej z największych firm w Głogowie E-Towers Famaba oraz Sobota, którego właściciele zdecydowali się przejść na wyższy pakiet - złoty. Ponadto Członkiem Klubu Biznesu został Robert Kowalski z BHP Robert Kowalski.

 

– Jestem tutaj dzięki firmie Top Poligrafia, która osobiście poleciła taką formę współpracy – powiedział na przywitanie z pozostałymi klubowiczami Robert Kowalski.

 

W tym panelu omówiono też różną formę współpracy z firmami i to, w jaki sposób korzystają one z wizerunku klubu. Ostatnio na taki ruch zdecydowała się Vectra - Sponsor Premium Chrobrego - wchodząc na rynek z kampanią, do której wykorzystała wizerunek piłkarzy pierwszoligowca. Duży bilbord z twarzami rozpoznawalnych zawodników jest widoczny na wieżowcu przy jednej z głównych ulic miasta.

 

– Konkurencyjne dla nas firmy myślą bardziej centralnie, a nam zależało na postawieniu na lokalność – motywował działania dyrektor regionalny Vectry Bartłomiej Mikołajczak.

 

– Nas z Chrobrym łączy wiele lat współpracy, razem na rynku jesteśmy siedemdziesiąt lat i również my decydowaliśmy się na wspólne bilbordy z okazji rocznicy powstania, bo klub to duża marka, obecna w całej Polsce i mająca w ten sposób wpływ na postrzeganie miasta – mówił z kolei przedstawiciel E-Towers Famaba, doradca zarządu Jarosław Trawiński.

 

Na drugą część przeniesiono się do restauracji, gdzie poszczególni Partnerzy mogli zaprezentować swoją aktualną ofertę i – przy specjalistycznym pokazie parzenia herbaty – zacieśnić między sobą biznesowe relacje.

 

Po raz kolejny dziękujemy Qubus Hotel w Głogowie oraz PKO Bank Polski za możliwość współorganizacji spotkania Członków Klubu Biznesu Chrobrego Głogów. Następne, ostatnie w tym roku planowane jest na grudzień.

 

Klub Biznesu Chrobrego Głogów powstał w ubiegłym roku i w ten sposób integruje środowisko osób wspierających klub. Atmosfera spotkań pozwala na swobodne rozmowy biznesowe poprzedzone prezentacją firm, które wcześniej zawiązały formalną współpracę z Chrobrym. Obecnie jest ponad 20 takich podmiotów gospodarczych reprezentujących szeroki przekrój branż, m.in. kosmetyczną, edukacyjną, budowlaną czy spożywczą. Ich przedstawiciele spotykali się ze sobą nie tylko w restauracji podczas standardowego śniadania biznesowego, ale też na statku Laguna, gdy uroczyście sumowano sezon piłkarski, czy w budynku byłego Kolegium Jezuickiego, kiedy to spotkanie miało noworoczny charakter, a prowadził je klubowy kapelan ks. kan. Stanisław Brasse. Różnorodna forma takich spotkań wpływa na relacje członków Klubu Biznesu i podejmowaną przez nich bezpośrednią współpracę.

Autor: Chrobry Głogów, Fot. Chrobry Głogów