Turniej Dawnych Mistrzów 2018

2018-02-03 11:23:00
Klub FKS Stal Mielec jest gospodarzem Turnieju Dawnych Mistrzów 2018 z udziałem Pogoni Lwów, Szombierek Bytom, Stali Rzeszów i gospodarza – pierwszoligowej Stali Mielec.

Wszystkie te zespoły w przeszłości zdobywały najważniejsze krajowe trofea, stąd też powstała nazwa zawodów. Pogoń Lwów była Mistrzem Polski czterokrotnie: 1922, 1923, 1925, 1926. Szombierki Bytom świętowały krajowy czempionat w 1980 roku, a Stal Rzeszów w 1975 roku sięgnęła po Puchar Polski. Gospodarz imprezy, Stal Mielec Mistrzem Polski była dwukrotnie: 1973 i 1976.

 

TURNIEJ Dawnych MISTRZÓW Mielec 2018
sobota 3 lutego 2018
Stadion Miejski przy ul.Solskiego 1 w Mielcu – nowe boiska na błoniach

 

FKS STAL MIELEC: 88. Marek Kozioł, 99. Radosław Majecki, 1. Rafał Strączek, 3. Krzysztof Kiercz, 4. Martin Dobrotka, 5. Szymon Przystalski, 6. Leandro, 11. Mateusz Gancarczyk, 23. Krystian Getinger, 26. Dominik Sadzawicki, 51. Rafał Grodzicki, 8. Tomasz Swędrowski, 15. Arkadiusz Górka, 17. Bartosz Nowak, 22. Michał Janota, 27.    Piotr Marciniec, 7. Szymon Sobczak, 9. Mateusz Cholewiak, 18. Jakub Arak, 20. Dejan Djermanovic, 33. Maksymilian Banaszewski, Piotr Goliasz, Patryk Zygmunt, Kacper Sadłocha


Zbigniew Smółka – Trener, Maciej Serafiński – Asystent Trenera, Krzysztof Kapelan – Asystent Trenera, Bogusław Wyparło – Trener Bramkarzy, Marek Gozdecki – Kierownik Drużyny, Łukasz Cierpich – Fizjoterapeuta

 

POGOŃ LWÓW: Yosyp Dudok, Mykola Voronovskyi, Vitalii Herda, Mykhaylo Maciupa, Iurii Kisilovskyi, Vladyslav Bytsko, Oleh Yatsenko, Andrian Hnativ, Bohdan Zastavnyi, Ivan Yuskevych, Vasyl Rosa, Bohdan Viltshynskyi, Roman Boyko, Liubimyr Korniev, Andrii Trukhym, Ruslan Grytsyk, Oleg Kysil, Volodymyr Dontsov

 

Vitaliy Lobasiuk – Trener, Marek Horban – Prezes, Oleksander Homa – Lekarz, Bogdan Lupa – Media Klub, Cheslav Zaidel – Kierownik Sekcji

 

GKS SZOMBIERKI BYTOM: 1. Wojciech Fościak, 2. Szymon Cichecki, 3. Szymon Rutkowski, 5. Mateusz Sikora, 6. Karol Ślęzok, 7. Dominik Strączek, 8. Krzysztof Krzykawski, 9. Mateusz Morys, 10. Mateusz Majsner, 11. Dominik Cieszyński, 12. Jakub Wiśniewski, 13. Jakub Stefaniak, 14. Mateusz Lebek, 15. Damian Cybul, 17. Amadeusz Zając, 18. Krystian Rogala, 19. Roman Terbalyan, 20. Jacek Jarnot, 21. Przemysław Sawicki, 22. Bartłomiej Gwiaździński

 

Radosław Osadnik – Trener, Patryk Russek – Masażysta, Krzysztof Malicki – Kierownik Drużyny

 

STAL RZESZÓW: 1. Adam Wasiluk, 33. Marcin Wieczerzak  – 2. Peter Basista, 3. Rafał Kursa, 4. Kornel Kordas, 6. Damian Skała, 9. Arkadiusz Gil, 10. Kamil Bętkowski, 14. Sebastian Duda, 15. Bartłomiej Gliniak, 18. Sebastian Wanat, 19. Maciej Maślany, 20. Jakub Zięba, 21. Sławomir Szeliga, 22. Jaromir Skiba, 35. Daniel Koczon, 77. Piotr Ceglarz

 

Tadeusz Krawiec – Trener, Andrzej Wójcik – Ii Trener, Grzegorz Nalepa – Trener Bramkarzy, Dariusz Paśkiewicz – Kierownik Drużyny, Adrian Smolarz – Fizjoterapeuta

 

12.00  Szombierki Bytom – Stal Rzeszów

13.15  Stal Mielec – Pogoń Lwów

14.30 – mecz o 3 miejsce (przegrani z meczów numer 1 i 2)

16.00 – Finał (zwycięzcy meczów numer 1 i 2)

TRANSMISJA NA ŻYWO:

 

">

 

 

Autor: Stal Mielec, Fot. Stal Mielec