Tradycyjny remis

2017-10-29 09:02:00
Drutex-Bytovia Bytów i Stal Mielec spotkały się po raz trzeci i trzeci raz padł remis. Tym razem 0:0, choć to gospodarze mieli więcej szans na zdobycie gola.

Pierwsze minuty należały do gości, a dokładnie do Getingera, który najpierw próbował zaskoczyć Witana z rzutu wolnego, a następnie strzałem z dystansu.

W 20. minucie zaskoczyć bramkarza gospodarzy próbował silnym uderzeniem Sadzawicki, ale Witan sparował piłkę. W 24, minucie głową próbował najskuteczniejszy zawodnik Drutex-Bytovii, Surdykowski, ale piłka przeleciała obok bramki. W 34. minucie potężnie z dalszej odległości huknął Kamiński. Znowu jednak zabrakło celności.

W 41. minucie gospodarze mieli najlepszą okazję do wyjścia na prowadzenie. Duda dośrodkował idealnie na głowę Jakóbowskiego, a ten trafił w poprzeczkę.

Po zmianie stron spróbował Duda. Uderzył z dystansu i gości drugi raz w tym spotkaniu uratowała poprzeczka. W 55. minucie bardzo aktywny Duda dośrodkował na wbiegającego Surdykowskiego. Kapitalną interwencją popisał się jednak bramkarz Stali. W 67. minucie sędzia przerwał zawody z powodu awarii  światła.

W 71. minucie Majecki po raz kolejny uchronił gości przed stratą braki, po tym jak interweniował po strzale Kuzdry. Chwilę później znowu z dystansu próbował Duda i znowu górą był młody bramkarz Stali. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. W Bytowie podział punktów.

Drutex-Bytovia Bytów - Stal Mielec 0:0

Żółte kartki: Duda, Kamiński, Szewczyk – Sadzawicki.

Sędziował: Sylwester Rasmus (Toruń).

Widzów: 400.

Drutex-Bytovia: Witan – Wróbel, Kamiński, Jakóbowski (82′ Biel), Surdykowski,  Poczobut, Kuzdra, Wilczyński, Stasiak, Hebel (87′ Szewczyk), Duda

Stal: Majecki – Kiercz, Leandro, Cholewiak, Gancarczyk (86′ Swędrowski), Djermanović, Getinger, Sadzawicki, Marciniec, Banaszewski, Grodzicki.

Autor: 1liga.org, Fot. Drutex-Bytovia