Szatałow odchodzi z GKS Tychy

2017-10-10 13:34:00
Jurij Szatałow nie jest już trenerem GKS Tychy. Szkoleniowiec prowadził drużynę przez jedenaście miesięcy. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. Z zespołem pożegnał się także jego asystent – Dietmar Brehmer.

– Wyniki są niezadowalające  i nie możemy akceptować takiego stanu rzeczy. Biorąc pod uwagę potencjał zespołu oraz umiejętności poszczególnych zawodników, to jedno zwycięstwo w ośmiu ostatnich spotkaniach jest rezultatem zdecydowanie poniżej oczekiwań. Naszym największym mankamentem jest jednak gra na wyjazdach. To trudne do zaakceptowania, dlatego musieliśmy podjąć decyzję o zmianie trenera – mówi Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.

 

– Drużyna potrzebuje nowego impulsu i bodźca, który sprawi, że zaczniemy regularnie wygrywać. Dziękujemy trenerom za współpracę i życzymy powodzenia w dalszej karierze – zaznacza Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.


Jurij Szatałow drużynę GKS Tychy poprowadził w 31 meczach.  Nazwisko nowego trenera zostanie zaprezentowane jeszcze w dniu dzisiejszym.

 

– Dziękuję kibicom, piłkarzom, oraz wszystkim pracownikom klubu za współpracę. Życzę GKS Tychy wszystkiego dobrego – dodaje Jurij Szatałow, były trener GKS Tychy.

 

 

Autor: GKS Tychy, Fot. GKS Tychy