Systemu analizy ruchu zawodników w Podbeskidziu

2018-01-16 15:33:00
Podbeskidzie jest pierwszym klubem, które podpisało umowę z firmą LUDMO, dostawcą systemu analizy ruchu zawodników.

Dzięki umowie partnerskiej sztab szkoleniowy będzie korzystał z urządzeń, które szczegółowo analizują zachowanie zawodników podczas treningu oraz gry, o szczegółach opowiada Krystian Duława, współzałożyciel LUDMO i prezes spółki: Nasz produkt przetestowaliśmy na stu klubach, bardzo im za to dziękujemy, a w tym roku do naszych klientów trafia gotowy system i bardzo mnie cieszy, że to Podbeskidzie jest pierwszym klubem, które zdecydowało się podpisać z nami umowę i w pełni korzystać z naszego produktu. Cieszę się tym bardziej, że pochodzę ze Skoczowa i regionalna sympatia zawsze jest po stronie Podbeskidzia.

 

To narzędzie, które pozwoli nam starannie przyjrzeć się pracy wykonywanej przez drużynę. Daje ono sztabowi trenerskiemu wiele możliwości nie tylko kontroli aktywności zawodnika, ale też po analizie raportów, dostosowania treningu do indywidualnych potrzeb każdego z nich – mówi Andrzej Rybarski, dyrektor sportowy Podbeskidzia.

 

Czujemy się teraz częścią zespołu i będziemy wspierać go w dalszej współpracy. Mam nadzieję, że pomożemy trenerowi i drużynie w przyszłych sukcesach – kończy Krystian Duława.

 

Podstawą działania narzędzi raportujących parametry ruchowe zawodników LUDMO, są telefony komórkowe. Moduł GPS oraz akcelerometr, które są standardowo wbudowane z dostępne na rynku telefony, pozwalają przy odpowiednim oprogramowaniu odzwierciedlić zachowanie zawodnika. Nadal pracujemy nad rozbudową poszczególnych elementów. W najbliższych tygodniach nieustannie będą pojawiać się kolejne elementy. Jednakże już w tym momencie zbieramy wszystkie dane, więc w momencie dodania nowego raportu, będzie można sprawdzić również dane historyczne.

Autor: Podbeskidzie, Fot. Podbeskidzie