Styczniowe śniadanie Klubu Biznesu Olimpii Grudziądz

2018-01-23 14:19:00
Za nami styczniowe śniadanie biznesowe Klubu Biznesu Olimpii Grudziądz, do którego dołączyło trzech kolejnych partnerów: LightBox, Le Prestige oraz Zakład Handlowo-produkcyjno-usługowy "Alicja".

Osoby zainteresowane dołączeniem do organizacji proszone zachęcamy do kontaktu z koordynatorami pod adresem e-mail: klubbiznesu@olimpiagrudziadz.com lub telefonicznie: 662 275 522, 668 152 880.

 

Klub Biznesu działający przy klubie piłkarskim Olimpia Grudziądz został utworzony w kwietniu 2017 roku. Ma na celu integrację miejscowych przedsiębiorców oraz zapewnienie klubowi nowych partnerów, którzy wspieraliby go w dalszym rozwoju.

 

Od października 2017 roku Olimpia Biznes Klub przyłączył się do ogólnopolskiej organizacji jaką są Partnerskie Kluby Biznesu. W skład Partnerskich Klubów Biznesu wchodzą Kluby, które działają na terenie całej Polski. W zdecydowanej większości funkcjonują one przy klubach i organizacjach sportowych. W PKB zrzeszonych jest ponad 2000 różnego rodzaju firm, dzięki czemu przedsiębiorcy decydujący się dołączyć do Klubu Biznesu mogą z nimi wszystkimi nawiązywać współpracę.

 

Przedsiębiorcy, którzy nie należą do Olimpia Biznes Klubu mogą wziąć udział w organizowanym raz w miesiącu śniadaniu biznesowym, na którym mogą zapoznać się z celami i założeniami organizacji.

 

">