Stal Mielec - Górnik Łęczna. Transmisja w Polsacie Sport

2018-03-09 11:22:00
Stal Mielec to jedna z licznych ekip zaplecza Ekstraklasy, która na poważnie włączyła się do wyścigu o awans. Drużyna z Podkarpacia traci do pierwszego miejsca tylko cztery punkty i ma jeden zaległy mecz do rozegrania. Ich piątkowy rywal - Górnik Łęczna wydaje się łatwym przeciwnikiem. "Duma Lubelszczyzny" jest przedostatnia, ale ma tyle samo punktów co piętnsta Olimpia Grudziądz. Transmisja meczu Stal Mielec - Górnik Łęczna w Polsacie Sport.

Przyjezdni rozegrali już w tym roku jedno spotkanie, dla gospodarzy będzie to debiut. Obie drużyny czekają na swoje pierwsze punkty w nowej rundzie. Przed tygodniem nie odbył się mecz pomiędzy Olimpią Grudziądz a Stalą, z kolei łęcznianie przegrali na własnym boisku z Wigrami Suwałki 0:1.

 

Oba zespoły wzmocniły się w ostatnim czasie. Kilka dni temu do zespołu prowadzonego przez trenera Sławomira Nazaruka dołączył 30-letni estoński pomocnik Sergei Mosnikov. Treningi wznowił po kontuzji także Adrian Łuszkiewicz, który trafił do Górnika zimą.

 

Do Stali powrócili zawodnicy, którzy mieli swój wkład w awansie klubu do 1. Ligi w sezonie 2015/2016: Bartosz Nowak i Szymon Sobczak. Zespół zasilił także 23-letni słoweński skrzydłowy Žiga Škoflek. W ostatniej chwili zespół opuścił dotychczasowy kapitan – Mateusz Cholewiak, który przeniósł się do Śląska Wrocław.

 

Transmisja meczu Stal Mielec - Górnik Łęczna od godziny 20:30 w Polsacie Sport. Mecz skomebtują Piotr Przybysz i Tomasz Łapiński.

 

Autor: Polsat Sport, Fot. Stal Mielec