Sparingowo: Mecze Chrobrego, Garbarni, Sandecji

2019-01-16 20:18:00
Kolejna porcja meczów sparingowych za nami. Tym razem do gry powrócili zawodnicy Chrobrego Głogów, Garbarni Kraków i Sandecji Nowy Sącz.

Sandecja Nowy Sącz dobrze rozpoczęła nowy rok i pewnie wygrała ze Stalą Rzeszów. Trener Tomasz Kafarski do gry desygnował dwie jedenastki, a swoje szanse otrzymali zawodnicy z drużyny rezerw i juniorskich.

Sandecja Nowy Sącz - Stal Rzeszów 2:0 (1:0)
Gole: Bartłomiej Dudzic 34', Mateusz Gabrych 64'

Skład Sandecji Nowy Sącz:

I połowa: Marek Kozioł - Radosław Kanach, Dariusz Łukasik, Marcin Flis - Damian Chmiel, David Manoyan, Bartłomiej Kasprzak, Maciej Małkowski, Miłosz Kałahur - Sebastian Wąchała, Bartłomiej Dudzic.

II połowa: Szymon Tokarz - Wiktor Szewczak, Grzegorz Baran, Michal Piter-Bučko - Maciej Rogóż (75' Kamil Ogorzały), Szymon Kuźma, Kacper Tokarczyk, Dawid Flaszka, Hubert Maślanka - Mateusz Klichowicz, Mariusz Gabrych.

Z kolei Garbarnia Kraków pierwszy sparing rozegrała z drużyną swoich juniorów. Była to również doskonała okazja dla trenera Bogusława Pietrzaka, aby sprawdzić, jaki obecnie poziom prezentują ich juniorzy i czy któryś będzie w stanie rywalizować w kadrze pierwszego zespołu.

Skład Garbarni:

I połowa: Kamil Nowak - Norbert Piszczek, Arkadiusz Garzeł, Bartłomiej Mruk, Rafał Górecki, Filip Wójcik, Marek Masiuda, Kamil Włodyka, Patryk Serafin, zawodnik testowany, Tomasz Ogar.

II połowa: Kamil Nowak - Paweł Pyciak, Michał Czekaj, Bartłomiej Mruk (Rafał Górecki), Kowalski, Serhij Krykun, Karol Kostrubała, Wojciech Wojcieszyński, zawodnik testowany, Grzegorz Gawle, Szymon Kiebzak.

Garbarnia Kraków - Garbarnia II Kraków 3:2
Gole: Tomasz Ogar, Filip Wójcik, Wojciech Wojcieszyński (rzut karny) - Dominik Zalejski, Marcin Buda (rzut karny)

Chrobry Głogów przegrał 1:3 z ekstraklasowym Śląskiem Wrocław. Aż 3 gole padły w ostatnich 20 minutach spotkania i to ostatecznie Śląsk w końcówce przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Skład Chrobrego Głogów:

I połowa: Sławomir Janicki - Przemysław Stolc, Oskar Repka, Marek Wasiluk, Jarosław Ratajczak, Szymon Drewniak, Maciej Kona, Damian Sędziak, Rafał Maćkowski, Michał Borecki, Mikołaj Lebedyński.

II połowa: Mateusz Abramowicz - Jakub Bach, Przemysław Stolc (70' Oskar Repka), Daniel Wajsak, Bartosz Sulkowski, Michał Pawlik, Robert Mandrysz, Szymon Nowicki, Damian Kowalczyk, Łukasz Zejdler, Konrad Kaczmarek.

Chrobry Głogów - Śląsk Wrocław 1:3 (0:1)
Gole: Michał Pawlik 71' - Farshad Ahmadzadeh 22', Oskar Repka 78' (s), Bartosz Boruń 89'