Sparingi pierwszoligowców

2018-01-22 10:12:00
W weekend zespoły z Nice 1 Ligi rozegrały kolejne sparingi. Poniżej prezentujemy wyniki oraz składy w jakich zagrały.

CHOJNICZANKA CHOJNICE – GWARDIA KOSZALIN 5:0 (1:0)

 

1:0 Mikołajczak 20’

2:0 Górski 51′

3:0 Górski 60′

4:0 Górski 79′

5:0 Górski 80′

 

CHOJNICZANKA (I połowa): Janukiewicz – Fila, Kieruzel, Markowski, Dampc – Podgórski, Zawistowski, Paprzycki, Rybski, Biskup – Mikołajczak.

 

CHOJNICZANKA (II połowa): Janukiewicz – Lisowski, Boczek, Wołąkiewicz, Pietruszka – Bąk, Danielewicz, Grzelak, Ryczkowski – Drozdowicz, Górski.

 

FKS STAL MIELEC – CRACOVIA 1:3

 

1:0 Janota 8’

1:1 Piątek 29’

1:2 Piątek 36’

1:3 Piątek 89’

 

Stal: Strączek – Kiercz, Cholewiak, Gancarczyk, Górka, Nowak, Djermanovic, Janota, Getinger, Banaszewski, Grodzicki  i na zamiany Dobrotka, Przystalski, Sobczak, Swędrowski, Arak, Sadzawicki, Marciniec oraz juniorzy Goliasz, Zygmunt, Sadłocha.

 

CHROBRY GŁOGÓW - KS POLKOWICE 3:2 (2:0)

 

1:0 Kaczmarek 10’

2:0 Danielak 22’

2:1 Kowalski-Haberek 49’

3:1 Nowicki 59’

3:2 Zawadzki 85’

 

CHROBRY (I połowa): Makuchowski - Serweta, Pietrzczyk, Michalski, Danielak, Gąsior, testowany 1, Machaj B., Dybizbański, Bach, Kaczmarek (30’ Kowalczyk).

 

CHROBRY (II połowa): Gospodinov - testowany 2, Ilków-Gołąb, Stolc, Wawszczyk, Kona, Borecki, Nowicki, Szczepaniak, Napolov, Kowalczyk (60’ Trytko).

 

ŚLĄSK WROCŁAW - MIEDŹ LEGNICA 1:2 (0:2)

 

0:1 Bartczak 30’

0:2 Łobodziński 41’

1:2 Robak 88’

 

MIEDŹ (I połowa): Kapsa (30’ Smołuch) - Bartczak, Osyra, Perez, Adu - Purzycki, Garguła, Marquitos - Łobodziński, Bartulović, Piasecki;

 

MIEDŹ (II połowa): Smołuch (60’ Sapela) - Zieliński, Osyra, Bożić (58’ Stasiak), Adu (67’ Bartulović) - Augustyniak, Santana, Forsell - Marquitos (67’ Idzik), Mystkowki, Vojtus.

 

PODBESKIDZIE – ŚLĘZA 3:0 (1:0)

 

1:0 Tomczyk 28’

2:0  Sabala 49'

3:0 Iliev 89’

 

TSP (I połowa): Leszczyński (30' Fabisiak) – Matuszczyk, Wiktorski, zawodnik testowany, Oleksy – Kostorz, Andronic, Basta, Kolar – Chmiel – Tomczyk

 

TSP (II połowa): Fabisiak (60' Lech) – Jaroch, Gibas, Malec, Oleksy – Kozak, Rakowski, Hanzel, Sierpina – Iliev – Sabala.

 

RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - GKS JASTRZĘBIE 0:0

 

RAKÓW (I połowa): Kos - Rakhmanov, Niewulis, Penninkangas, Figiel, Sapała, Mondek, Tomalski, Malinowski, Zachara, Czerkas.

 

RAKÓW (II połowa): Henger - Pajnowski, Góra, Penninkangas (79’ Krzyżak), Mesjasz, Boateng, Łabojko, Radwański, Oziębała, Wójcik (84’ Penninkangas), Embalo.

 

GÓRNIK ŁĘCZNA – SIARKA TARNBRZEG 2:1 (0:0)

 

1:0 Szerszeń 49′,

1:1 Witasik 67’

2:1 Sosnowski 84′

 

GÓRNIK ŁĘCZNA: zawodnik testowany (46′ Rojek) – Sasin, Wiech (46′ Kasperkiewicz), Pruchnik (46’ Sosnowski), Flis (46’ Kosznik) – zawodnik testowany (46′ Bonin), Karbowy (46’ Tymiński), Szewczyk (46′ Suchanek) – Jarecki (46′ Patryk Szysz), zawodnik testowany (46′ Szerszeń), zawodnik testowany (46′ Pisarczuk).

 

POGOŃ SIEDLCE – RADOMIAK RADOM 1:2 (1:2)

 

0:1 Filipowicz 27’

1:1 Płacheta 37’

1:2 Klabnik 42’

 

POGOŃ: Gargasz (64’ Frąckowiak) – Świerblewski (46’ Szrek), Wichtowski (46’ Czarnecki), Żytko (46’ Łydkowski), Stefaniak (46’ Ratajczak) – Polkowski (46’ Garyga), Mroziński, Chyła (63’ Barciak), Tomasiewicz (46’ Kitano), Płacheta (46’ Kun; 75’ Jóżwiak) – Zjawiński (46’ Paluchowski).

 

BAŁTYK GDYNIA – OLIMPIA GRUDZIĄDZ 1:1 (1:0)

 

1:0 Duda 19’

1:1 Koval 75’

 

OLIMPIA: Małecki (30’ Muzyk, 60’ Królczyk) - Bielawski, Goropevšek (46’ Žitko), Wełna (46’ Kochalski), Klimczak (46’ Poręba) - Janicki (46’ Handzlik), Adamczyk, Bancessi (46’ Michalik), Candrea (46’ Salmikivi), Klichowicz (46’ Kaczmarek) - Podlogar (46’ Koval).

 

ATLANTAS KŁAJPEDA – WIGRY SUWAŁKI 1:3 (1:2)

 

1:0 Iwaszko 27′

1:1 Rybicki 27’

1:2  Kościelny 33’

1:3 Iorga 85’

 

WIGRY: Zoch (46′ Węglarz) – Bogusz (46′ B. Olszewski), Remisz (67′ Kościelny), Kościelny (46′ Piekarski), Spychała (46′ Kwaśniewski), Rybicki (46′ Iorga), Obst (46′ Radecki), Sokołowski (67′ Obst), Dadok (67′ Żukowski), Pylypchuk (67′ Rybicki), Klimala (46′ Radaszkiewicz).

 

DRUTEX-BYTOVIA – OLIMPIA ELBLĄG 3:1 (0:1)

 

0:1 Kurbiel 30’

1:1 Surdykowski 60’

2:1 Adamek 68’

3:1 Hebel 88’

 

DRUTEX-BYTOVIA: Witan (46' Szromnik) - Opałacz (56' Biel), Stasiak, Wilczyński, Kuzdra, Duda (56' Błaszkowski), Wolski (46' Poczobut), Kotlyar (46' Wilk), Szewczyk (46' Hebel), Wacławczyk (46' Adamek), Kpassa (46' Surdykowski).

 

ROW RYBNIK – GKS KATOWICE 1:5 (1:3)

 

0:1 Zejdler 19’

0:2 Kędziora 23’

1:2 Zganiacz 26’

1:3 Błąd 45’

1:4 Skrzecz 63’

1:5 Grzechynka 88’

 

GKS KATOWICE: Nowak - Pleva, Wnuk, Midzierski, Mączyński - Mandrysz, Zejdler, Kuliński, Błąd, Prokić- Kędziora. Ponadto wystąpili: Abramowicz, Frańczak, Kamiński, Mokwa, Skrzecz, Cerimagić, Kalinkowski, Plizga, Szołtys, Goncerz, Grzechynka.

 

STOMIL OLSZTYN – SOKÓŁ OSTRÓDA 3:0 (2:0)

 

1:0 Lech 10’

2:0 Tanczyk 38’ 

3:0 Mętlicki 68’

 

STOMIL: Miszczuk (46’ Leszczyński) - Ziemann (63’ I. Biedrzycki), Sołowiej, Baranowski (46’ Dzięcioł), Mosakowski, Ramírez, W. Biedrzycki (46’ Zając), Paweł Głowacki, Lech (56’ Mikołajewski), Tanczyk (46’ Piotr Głowacki), Abbott (63’ Mętlicki).

, Fot. Pogoń Siedlce