Social media głównym tematem Lunchu Biznesowego

2017-11-17 10:54:00
Za nami listopadowa odsłona Lunchu Biznesowego Klubu Biznesu Miedzi Legnica. Podczas ostatniego spotkania partnerów biznesowych Miedzi Legnica rozmawiano o budowaniu marki poprzez social media. Wykład na ten temat zaprezentowała Marzena Zdolska licencjonowany trener biznesowy.

Podczas listopadowej odsłony lunchu biznesowego Miedzi Legnica frekwencja stała na wysokim poziomie. Wszystkie przygotowane stoliki zostały zajęte. Co ważne głównym tematem było budowanie marki własnej firmy za pomocną social mediów. Wykład na ten temat zaprezentowała Marzena Zdolska z Klubu Biznesu Ziemi Dzierżoniowskiej oraz licencjonowany trener biznesu. – Wielu przedsiębiorców wciąż nie zdaje sobie sprawy, że social media nie są potrzebne tylko dzieciom, ale za ich pomocą możemy również budować naszą markę i sprzedawać nasze usługi bądź produkty – mówiła.

 

Jest nam także miło poinformować, że cztery firmy zrzeszone w elitarnym gronie naszych partnerów, przedłużyło swoje umowy sponsorskie. – Co miesiąc w naszych szeregach przybywa kolejnych partnerów. Aktualnie czterech z nich postanowiło związać się z nami na dłużej, mamy także jedną nową firmę – mówił Janusz Kudyba z Klubu Biznesu Miedzi Legnica.

 

Już w najbliższy piątek nasi klubowicze wezmą udział w wieczorze bawarskim, który odbędzie się w Staromiejskim Piwowarze. Poza tym, klubowicze zostali zainteresowani nową publikacją Gazety Wrocławskiej, która będzie wydawana od nowego roku i dotyczyć będzie stricte tematów biznesowych oraz samym klubowiczów.

 

Podczas listopadowego lunchu biznesowego nie zabrakło także przedstawicieli Urzędu Miasta Legnica. Kluczowego partnera Miedzi Legnica reprezentował Zbigniew Rutka. 

 

 

Autor: Miedź Legnica, Fot. Miedź Legnica