Śniadanie z prezydentem

2017-04-12
Sporo działo się w Hotelu Sękowski podczas kwietniowej odsłony śniadania biznesowego, które otworzył prezydent Legnicy, Tadeusz Krzakowski. Gospodarz miasta znad Kaczawy zapewnił o wsparciu projektu ze strony magistratu i zachęcił przedsiębiorców do czynnego udziału w miejskich inwestycjach.

– Zależy mi, by wasze firmy się rozwijały, dlatego obserwujcie, jakie inwestycje realizujemy w mieście i startujcie w przetargach – rozpoczął prezydent, który nie krył zadowolenia z faktu, że przy Miedzi Legnica prężnie funkcjonuje Klub Biznesu. – Zbieracie dobre recenzje w kraju, a wielu samorządowców pyta mnie o ten projekt i chwali was za chęć do wspólnego działania na rzecz lokalnego biznesu. Gratuluję i za miesiąc zapraszam do ratusza na spotkanie z naszymi pracownikami – dodał Tadeusz Krzakowski, który zdążył jeszcze wszystkim gościom złożyć wielkanocne życzenia.

 

Okulary od Bonda

 

… Jamesa Bonda i to wcale nie jest żart. Krzysztof Seniów, legnicki optyk, znany jako Dr Oko, zaprezentował kolekcję swoich okularów i oprawek najwyższej jakości, a konkretniej zrobiły to jego urocze pracowniczki oraz wytypowany losowo wśród gości „model”. Produkty marki Porsche Designe i Tom Ford na wszystkich zrobiły spore wrażenie, podobnie zresztą jak prezentacja przedstawicielek  LCK, które w skrupulatny sposób wytłumaczyły bogatą ofertę  Centrum, jako miejsca możliwości ekspozycji własnej marki, przy największych wydarzeniach kulturalnych w mieście.

 

Ekran od Melnyka

 

Firma Edmel, prowadzona przez Radosława Melnyka, zaprezentowała nowy model ekranu, który z powodzeniem może znaleźć się w każdym biurze, a już na pewno powinien w każdej firmie. W wielkim uproszczeniu,  to ogromny smartfon, dzięki któremu można przeprowadzać prezentacje multimedialne oraz telekonferencje. – Bezpośrednio po śniadaniu, udaliśmy się na prezentację do Urzędu Miasta, bo sprzętem zainteresował się prezydent. Okazuje się, że nasze wystąpienia mają sens – cieszył się Radosław Melnyk, który z każdym tygodniem nawiązuje kolejne relacje biznesowe. – Ostatnio nawiązałem relację z firmą Wirtech, a jeszcze wcześniej z Portus Kancelarią. To działa! – przekonywał.

 

Nikogo specjalnie dziś już do idei przekonywać nie trzeba. Klubowicze sami zaczynają chwalić się transakcjami, które wykonują. Flashnet za chwilę dostarczać będzie Wicarowi Internet do nowego biura w Legnicy, te z kolei wyposażyć w meble ma firma Surfland, a o materiały reklamowe taksówkarzy od kilku miesięcy dba Rybczynski.pl Większość partnerów biznesowych ubranych jest w garnitury Recmana, pracuje na notebookach firmy EMTS, a kolejne trzy firmy jeżdżą samochodami KIA. I oby tych transakcji było jeszcze więcej, bo nic tak kilka minut po godzinie 8 rano nie ucieszyło gości, jak widok pracowników A&A Studio Projekt, przeprowadzających gruntowny remont podłóg w restauracji Hotelu Sękowski.

 

 

 

Autor: Miedź Legnica, Fot. Miedź Legnica

Zobacz również1 liga na Facebooku