Śniadanie biznesowe z Klubem Biznesu „Chojniczanka 1930” Chojnice

2017-03-15 15:10:00
Klub Biznesu „Chojniczanka 1930” Chojnice zaprasza na pierwsze w 2017 roku śniadanie biznesowe. W 2017 wprowadzono kilka zmian w dotychczasowych spotkaniach. Do tej pory spotkania odbywały się w większości przypadków tylko w gronie klubowiczów. Teraz chcemy żeby nasze spotkania miały formę otartą tak żeby każda firma z Chojnic czy też okolicznych miast miała szansę brać w nich udział.

Celem każdego ze spotkań będzie wymiana kontaktów biznesowych oraz możliwość nawiązania nowych. Dlatego każda firma która będzie na śniadaniu będzie miała możliwość zaprezentowania swojej oferty.

 

Ponadto takie śniadanie to także okazja do znalezienia pomysłów oraz rozwiązań na zwiększenia sprzedaży swoich usług i produktów. Podobna inicjatywa cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem lokalnych firm i sprawdziła się już w wielu innych klubach dlatego liczymy na to, że również w Chojnicach sprawdzi się i będzie skuteczną platformową biznesową .

 

Dodać należy również to, że śniadanie biznesowe jest bezpłatne i odbędzie się w Restauracji Sukiennice w piątek 17.03.2017 o godz. 10:00. Wystarczy tylko zarejestrować się i przyjść na nasze spotkanie. Więcej informacji na temat śniadania na stronie mkschojniczanka.pl, facebooku lub pod nr tel. 500 489 163.