Śniadanie biznesowe skali ogólnopolskiej

2017-04-13
Kolejne Śniadanie z Klubem Biznesu GKS-u Katowice za nami. Znów było merytorycznie i owocnie, a co najważniejsze doszło do jeszcze większej konsolidacji przedstawicieli biznesu skupionych wokół Bukowej. Zainteresowanie nowych podmiotów biznesowych nie tylko z regionu stale rośnie!
W Hotelu „Diament” w katowickim Spodku we wtorkowy poranek znów zebrało się środowisko ludzi skupionych wokół biznesowej części GKS-u Katowice, a także potencjalnych nowych sponsorów. Zebranie cieszyło się sporym zainteresowaniem, spotkało się na nim ponad 40 przedstawicieli firm. To pokazuje, że cykl spotkań w ekspresowym czasie zyskał spory rozgłos i znaczącą renomę mimo stosunkowo krótkiego okresu istnienia. 

 

– Wczorajsze Śniadanie było kolejnym przykładem na to, że projekt, który rozpoczęliśmy półtora roku temu, stale się rozwija. Tym razem było ukierunkowane pod branżę budowlaną i zarówno frekwencja, jak również firmy, które pojawiły się na spotkaniu mogły robić wrażenie. Obecnie możemy śmiało powiedzieć, że projekt nie skupia już tylko lokalnego biznesu, ale jest ukierunkowany na znaczące marki w skali ogólnopolskiej – powiedział Dyrektor ds. sprzedaży GKS-u Katowice Marcin Ćwikła.Wtorkowe Śniadanie z Klubem Biznesu było nie tylko okazją do zacieśniania więzi biznesowych, wymiany poglądów i rozwoju sfery biznesowej katowickiego klubu. Sponsorzy GKS-u Katowice wpisali się w nasze hasło „Cała GieKSa Razem” i zdecydowali się wesprzeć projekt „Zagrajmy to jeszcze raz”, mający na celu realizację filmu o „Dekadzie GieKSy”, czyli latach największej świetności.

 

– Bardzo cieszy również odzew Klubu Biznesu związany z obecnie prowadzoną akcją crowdfundingową. Wierzę, że będzie to znacząca "cegiełka" pozwalająca zrealizować zakładany cel – podkreślił Dyrektor Marcin Ćwikła.

 

 

 

Autor: GKS Katowice, Fot. GKS Katowice

Zobacz również1 liga na Facebooku