Sandecja wznowiła treningi

2018-06-18 23:46:00
Punktualnie o godzinie 17:00 rozpoczął się pierwszy trening zespołu przed nadchodzącym sezonem Nice 1 Ligi. Było to też pierwsze spotkanie piłkarzy z trenerem Tomaszem Kafarskim i jego sztabem szkoleniowym.

Zajęcia odbyły się na płycie bocznej stadionu przy ulicy Kilińskiego 47 w Nowym Sączu. Wzięli w nich udział: Michał Gliwa, Łukasz Radliński, Dawid Pietrzkiewicz, Szymon Tokarz, Dawid Szufryn, Michal Piter-Bučko, Tomasz Brzyski, Patrik Mráz, Bartłomiej Dudzic, Bartłomiej Kasprzak, Grzegorz Baran, Wojciech Trochim, Hubert Maślanka, Kacper Smoleń, Jakub Grič, Michał Gałecki, Maciej Małkowski, Wiktor Nowak, Maciej Korzym, Michał Szeliga, Sebastian Szczepański, Marek Kozioł, czy Szymon Kuźma. Szkoleniowiec miał także okazję przyjrzeć się kilku graczom testowanym.

 

Oprócz nich szanse pokazania się trenerowi Tomaszowi Kafarskiemu dostali także najzdolniejsi i najbardziej wyróżniający się podopieczni Akademii Sandecja. Konkretnie byli to Kamil Ogorzały i Kacper Tokarczyk (drużyna U-19; junior starszy), a także Wiktor Żołądź oraz Sebastian Wąchała (drużyna U-17; junior młodszy).

 

We wtorek piłkarze przejdą testy medyczne, na środę zaplanowane są dwa treningi, a od czwartku będą się spotykać raz dziennie. W poniedziałek, 25 czerwca, udadzą się do Lwowa, gdzie przez 12 dni będą przebywać na obozie przygotowawczym. Ostatni etap przygotowań to codzienne zajęcia na obiektach w Nowym Sączu. Początek sezonu zaplanowany jest na weekend 21-22 lipca.

Autor: Sandecja Nowy Sącz, Fot. Sandecja Nowy Sącz