SALLER partnerem technicznym Miedzi!

2017-07-27 09:43:00
Od startu nowego sezonu Nice 1 Ligi piłkarzy Miedzi ubierze niemiecka firma SALLER, której główny oficjalny dystrybutor w Polsce ma siedzibę w Legnicy. W przyszłości w strojach marki SALLER swoje mecze rozgrywać będą także zespoły z Akademii Piłkarskiej Miedzi.

Miedź związała się z Sallerem dwuletnią umową. Na jej mocy piłkarze Miedzi będą występować w rozgrywkach ligowych i pucharowych w strojach niemieckiej firmy, które oficjalnie zostaną pokazane kibicom podczas czwartkowej prezentacji zespołu na Stadionie im. Orła Białego.

 

– Stawiamy na lokalność. Z firmą SALLER od lat jesteśmy sąsiadami, znamy się i wiele razy rozmawialiśmy o możliwej współpracy. Myślę, że obie strony dojrzały do poważnego partnerstwa – mówi Martyna Pajączek, Prezes Zarządu Miedzi.

 

SALLER to uznana niemiecka marka, istniejąca na rynku europejskim od ponad 40 lat. Zaliczana jest do pięciu najlepszych w Europie producentów sprzętu sportowego, przede wszystkim do gier zespołowych. Produkty marki Saller wyróżniają się nowoczesnym designem, wysoką funkcjonalnością i jakością.

 

– Miedź to dla mnie klub wyjątkowy. Byłem zawodnikiem Miedzi od 10 roku życia, a wiele lat później, po powrocie do Polski, rozpocząłem w nim także pracę trenerską. Jestem emocjonalnie związany z Miedzią i cieszę się, że firma Saller, którą oficjalnie reprezentuję w Polsce, będzie także ubierać legnicką drużynę – mówi Dominik Łysak, szef Saller-Polska, główny dystrybutor tej marki w naszym kraju, a jednocześnie legniczanin i były zawodnik Miedzi.

 

W strojach marki Saller grają m.in. niemieckie Energie Cottbus czy Jahn Regensburg, belgijskie Westerlo, a w Polsce ekstraklasowa Sandecja Nowy Sącz. 

 

 

Autor: Miedź Legnica, Fot. Miedź Legnica