Rusza Klub Biznesu Bytovii Bytów

2018-10-11 09:31:00
MKS Bytovia Bytów wychodzi z nową inicjatywą w regionie. Klub zaprasza na pierwsze w Bytowie spotkanie Klubu Biznesu!

- Głównym celem naszego Klubu Biznesu jest aktywne łączenie osób, które pomagają klubowi i  integracja środowiska biznesowego. Chcemy również zapewnić pomoc w tworzeniu biznesu poprzez organizowanie różnych spotkań między przedsiębiorcami, zarówno tymi większymi, jak i mniejszymi. Wiemy jak ważne jest dzisiaj tworzenie bazy kontaktów, które może przełożyć się na zysk firm. Jako MKS Bytovia Bytów pragniemy w tym uczestniczyć i wspierać – czytamy w komunikacie.

 

– Od lat kiełkowała we mnie myśl, aby stworzyć Klub Biznesu funkcjonujący przy Bytovii. Teraz wprowadzamy to w życie i mam nadzieję, że coraz liczniejsze grono sponsorów będzie efektywnie ze sobą współpracować. Sądzę, że kształtowanie wizerunku poprzez nasz klub może wpłynąć pozytywnie na przedsiębiorstwa, które również to coraz częściej dostrzegają. Chciałbym podziękować wszystkim wspierającym Bytovię, zwłaszcza firmom Polmor, Dabew, Eko-Color, Stakom i Bagramet. Jednocześnie zapraszam nowe firmy, które są zainteresowane projektem Bytovii – mówi Dariusz Kiedrowski, wiceprezes klubu.

 

Pierwsze spotkanie Klubu Biznesu odbędzie się za tydzień w czwartek (18.10)

 

Autor: Bytovia Bytów, Fot. Bytovii Bytów/Wojciech Kiedrowski