Runda wiosenna na zdjęciach

2017-07-05 12:28:00
Do pierwszego spotkania w nowym sezonie Nice 1 Ligi jeszcze trochę czasu. Wspominamy więc najciekawsze obrazki rundy wiosennej.

Podpisanie umowy ze sponsorem tytularnym ligi -  firmą Nice, a także  sponsorem oficjalnym - FORTUNA zakłady online Sp. z o.o. i partnerem oficjalnym - OSHEE

50. derby Dolnego Śląska pomiędzy Miedzią Legnica, a Chrobrym Głogów zakończone wygraną gości. Decydująca bramka padła z rzutu wolnego w doliczonym czasie gry, a jej srzelcem okazał się Mateusz Machaj!

2500 tysiąca kibiców z czego blisko 1200 fanów z Zabrza pojawiło się na meczu MKS Kluczbork - Górnik Zabrze.

Ponad 20 tysięcy widzów zasiadło na Arenie Zabrze podczas Śląskiego Klasyku.

Jedno z najlepszych spotkań rundy wiosennej. Mielecka Stal podejmowała u siebie GKS Katowice. Do przerwy beniaminek prowadził 2:0. GieKSa walczyła jednak tego dnia do końca. Najpierw doprowadziła do remisu 2:2. Potem Stal strzeliła trzecią bramkę, ale ostatnie słowo należało do zespołu z Katowic, a dokładnie do Mikołaja Lebedyńskiego. Napastnik GieKSy kilka minut przed końcem meczu pokonał bramkarza beniaminka i ustalił wynik spotkania na 3:3!

Jak widać stadiony w Nice 1 Lidze odwiedzali wszyscy, niezależnie od wieku...

Mecz na wodzie. Spotkanie Podbeskidzia Bielsko-Biała z Miedzią Legnica toczyło się w bardzo trudnych warunkach. Górą w tym meczu okazli się gospodarze wygrywając 2:1.

Czasem rywalizacja była tak zacięta, że nie wytrzymywały jej meczowe koszulki...

Dzięki wygranej ze Zniczem Pruszków i korzystnych rozstrzygnięciach w innych spotkaniach Nice 1 Ligi, Sandecja przypieczętowała historyczny awans do ekstraklasy w 31. kolejce!

Górnik Zabrze po roku nieobecności powrócił do ekstraklasy. Zabrzanie awans przypieczętowali w ostatnim meczu sezonu, pokonując na wyjeździe Wisłę Puławy!

Drutex-Bytovia Bytów rzutem na taśmę zapewniła sobie baraże o pozostanie w Nice 1 Lidze. W dodatkowych dwóch spotkaniach "Czarne Wilki" okazały się zdecydowanie lepsze od Radomiaka Radom!

Autor: 1liga.org, Fot. PZPN/GKS Katowice/Chrobry Głogów/Podbeskidzie/MKS Kluczbork/Stal Mielec/Sandecja/Drutex-Bytovia/Olimpia Grudziądz