Rozmowy na linii OSiR – Stomil Olsztyn

2017-12-07 10:06:00
W środę z inicjatywy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie odbyło się spotkanie w gronie osób pracujących na rzecz Stomilu Olsztyn.

Zaproszenie od dyrektora OSiR-u Jerzego Litwińskiego przyjęli: prezes spółki akcyjnej Stomil Olsztyn Mariusz Borkowski oraz prezes Akademii Sportu Stomil Olsztyn Robert Knothe, który również reprezentuje stowarzyszenie Socios Stomil.

 

W trakcie spotkania określono jasny cel: zbudowanie platformy porozumienia, co w przyszłości przełoży się na poprawienie jakości pracy klubu na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji.

 

– Cieszę się, że doszło do takiego spotkania. Współpraca na linii Stomil Olsztyn S.A., Akademia Sportu, Socios Stomil oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie musi funkcjonować na zdrowych zasadach. Wierzę, że wypracujemy wspólną strategię na przyszłość i unikniemy sytuacji, które rzutują źle na pracę oraz wizerunek klubu i OSIR-u. Wkrótce będziemy informować o wspólnych inicjatywach i projektach – powiedział po spotkaniu prezes Stomilu – Mariusz Borkowski.

 

– Zamknęliśmy burzliwą przeszłość, otwieramy nową, jasną i przejrzystą przyszłość – tłumaczy dyrektor OSiR-u Jerzy Litwiński. – Omówiliśmy sobie rzetelnie zdarzenia z ostatniego czasu, w ciągu kilkunastu najbliższych dni opracujemy nowe standardy postępowania na przyszłość. Zapoznaliśmy się jednocześnie z kilkoma bardzo ciekawymi projektami Stomilu i Socios Stomil na rok 2018, które będziemy chcieli wspierać w ramach naszych środków i możliwości.

 

– Wszystko idzie w dobrym kierunku – podkreśla prezes Akademii Sporu Stomil Olsztyn Robert Knothe. – Mam dzieje, że to nie pierwsze tego typu spotkanie. Należy docenić inicjatywę OSIR-u i jestem przekonany, że dzięki wspólnym ustaleniom wiele może się zmienić na olsztyńskim stadionie.

 

 

Autor: Stomil Olsztyn, Fot. Stomil Olsztyn