Remis w statystykach

2017-09-30 10:13:00
W sobotę do Bytowa przyjeżdża GKS Katowice. Podopieczni Piotra Mandrysza ostatni ligowy mecz wygrali 23 sierpnia, kiedy to na własnym stadionie pokonali 1:0 Chojniczankę Chojnice.

Obie drużyny mierzyły się ze sobą sześciokrotnie. Dwukrotnie wygrywał GKS, dwa razy Drutex-Bytovia i również dwa razy padał remis. W zeszłym roku w Bytowie padł wynik 1:0, po bramce Jakuba Bąka. To właśnie wtedy GKS stracił fotel lidera na rzecz Chojniczanki, a "Czarne Wilki" wygrały pierwszy raz od miesiąca. Kurs w Fortunie na przedział bramek 0-1 wynosi 3.3.

Drutex-Bytovia do sobotniego meczu podchodzić będzie po przegranej 1:3 w Częstochowie z tamtejszym Rakowie. Co ciekawe, Raków w środku tygodnia wygrał 3:0 na wyjeździe z Wigrami Suwałki i udowodnił, że jest bardzo mocną drużyną w Nice 1 Lidze, a początek sezonu był tylko wypadkiem przy pracy.

W ostatniej kolejce GKS w Katowicach zremisował 2:2 z Chrobrym Głogów, mimo że do przerwy prowadził 2:0. Kurs w Fortunie, że GieKSa będzie prowadzić po pierwszej połowie wynosi 3.5. Na początku drugiej części gry katowiczanie mieli okazję na bramkę na 3:0, ale jej nie wykorzystali co szybko się zemściło.

Autor: Drutex-Bytovia Bytów, Fot. Drutex-Bytovia Bytów