Remis w Chojnicach

2017-10-08 08:45:00
Nie zobaczyli bramek kibice, którzy w sobotnie popołudnie zdecydowali się wybrać na stadion Chojniczanki. Chojniczanka zremisowała z Górnikiem Łęczna i straciła pozycję lidera Nice 1 Ligi.

W pierwszych minutach meczu to goście osiągnęli przewagę i oddali pierwszy strzał na bramkę Radosława Janukiewicza. Nie mógł on jednak zagrozić bramkarzowi gospodarzy.

 

Tak wyglądała praktycznie cała pierwsza połowa. Obie drużyny skupiły się przede wszystkim na tym, by nie stracić bramki. Sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. Najlepszą okazję do zdobycia gola mieli jednak miejscowi. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową strzelał Boczek, ale wynik nie uległ zmianie.

 

Po zmianie stron tempo gry nie uległo zmianie. Na strzały z dystansu często decydowali się gracze Górnika Łęczna, ale brakowało precyzji lub dobrze bronił Janukiewicz.

 

Chojniczanka Chojnice - Górnik Łęczna 0:0

 

Żółta kartka: Szewczyk.

Sędziował: Daniel Kruczyński (Żywiec).

 

Chojniczanka: Janukiewicz – Lisowski, Markowski, Boczek, Pietruszka, Biskup (56' Bąk), Zawistowski, Paprzycki, Mikołajczak (60' Podgórski), Grzelak (74' Danielewicz), Drozdowicz.

 

Górnik: Prusak - Pisarczuk (75' Szczerba), Kasperkiewicz, Sosnowski (35' Wiech), Kosznik, Sasin, Karbowy (75' Pruchnik), Szewczyk, Szysz, Jarecki, Szerszeń. Trener

Autor: 1liga.org, Fot. Marcin Gadomski / PressFocus