Raków Częstochowa – Stal Mielec. Transmisja w Polsacie Sport

2018-09-16 09:09:00
Obie drużyny przed startem nowego sezonu miały jasny cel – awans do Ekstraklasy. Raków od początku przewodzi stawce, na drugim biegunie jest Stal, która zaliczyła falstart. Transmisja Raków Częstochowa – Stal Mielec od 12:20 w Polsacie Sport.

Raków radzi sobie rewelacyjnie. Podopieczni Marka Papszuna przegrali w tym sezonie tylko jedno spotkanie i są liderem Fortuna 1 Ligi. Przed tygodniem zanotowali jednak drobną wpadkę. Zremisowali z Garbarnią Kraków 1:1, choć byli faworytem tego starcia, a Dariusz Formella w końcówce nie wykorzystał rzutu karnego.

 

Kompletnie inaczej wygląda sytuacja w Mielcu. Stal jest dopiero na 13. miejscu i musi jak najszybciej wrócić na zwycięską ścieżkę, żeby nadal móc marzyć o awansie. Pomóc w tym mają dwaj zawodnicy zakontraktowani w przerwie reprezentacyjnej. Są to doświadczeni Jonathan de Amo  i Grzegorz Kuświk.

 

  To dwóch bardzo wartościowych piłkarzy, na których długo czekaliśmy. Wzmocnią rywalizację na pozycjach, które tego wymagały. To jakościowi piłkarze i jestem przekonany, że pomogą w ty, żeby gra naszego zespołu wyglądała lepiej –  ocenia Artur Skowronek.

 

Transmisja Raków Częstochowa – Stal Mielec od 12:20 w Polsacie Sport.

Autor: Polsat Sport, Fot. 400mm.pl