Przegląd pierwszoligowych mediów

2018-10-03 14:38:00
Część pierwszoligowych ekip wybrała się z początkiem tygodnia do szkół, by spotkać się z najmłodszymi kibicami. Bytovia wsparła zbiórkę krwi, a Sandecja zakończyła zbiórkę materiałów potrzebnych do otwarcia muzeum.

Raków Częstochowa

 

Dziewczynki z klasy 5 B (Szkoła Podstawowa nr 12 w Częstochowie-oficjalna strona) chciały swoim kolegom zrobić prezent z okazji Dnia Chłopaka. Dlatego postanowiły zaprosić na lekcję WF-u zawodników Rakowa.  Przedpołudniem Maciej Domański i Kamil Kościelny pojawili się w szkole i uczestniczyli w lekcji wychowania fizycznego. Czerwono-niebiescy opowiadali jak wygląda życie piłkarzy, a następnie przeprowadzili kilka zabaw piłkarskich dla uczniów.

 

 

Odra Opole

 

Mariusz Rybicki, Paweł Baranowski oraz trener Łukasz Becella zorganizowali we wtorek zajęcia dzieciakom z ,,Przed-Szkółki"!

 

 

Stomil Olsztyn

 

Paweł i Piotr Głowaccy gościli we wtorek w Szkoła Podstawowa nr 13 w Olsztynie im. Komisji Edukacji Narodowej z okazji Dnia Chłopaka. Nasi zawodnicy tłumaczyli uczniom co trzeba zrobić, aby być dobrym piłkarzem, a następnie przeprowadzili krótki trening zakończony konkursem rzutów karnych, gdzie w bramce stał Stomilek. Uczniowie otrzymali również gadżety "Dumy Warmii".

 

 

 

Bytovia Bytów

 

Delegacja Bytovii Bytów wybrała się na bytowski rynek, by dołączyć do akcji zbiórki krwi. Dla osób, które oddały krew, czekały vouchery uprawnijące do odebrania dwóch bezpłatnych biletów na mecz ligowy zespołu.

 

 

Sandecja Nowy Sącz

 

Zakończyła się akcja zbierania materiałów związanych z historią Sandecji Nowy Sącz. Klub serdecznie dziękuje rodzinie śp. Daniela Weimera za przyniesienie ok. 15 tysięcy pamiątek dotyczących klubu.

 

Chrobry Głogów

 

Deszcz, wiatr, zimno, a oni na WS3 i do tego świetnie przygotowani. Około setka przedszkolaków próbowała przekonać się, jak dopingować na stadionie.

 

 

 

Autor: 1liga.org, Fot. Paweł Piekutowski/Bytovia/Odra/Raków/Chrobry