Przedstawiciele TSP spotkają się z kibicami

2017-09-25 12:43:00
Zarząd Podbeskidzia zaprasza kibiców na spotkanie mające na celu omówienie bieżących kwestii współpracy, oraz zaznajomienie fanów z aktualnymi działaniami klubu.

W drugim z tego cyklu spotkaniu z kibicami swój udział zapowiedzieli Tomasz Mikołąjko prezes klubu, Andrzej Rybarski dyrektor sportowy, oraz trener Adam Nocoń. Pragnąc docenić zaangażowanie kibiców w życie klubu Zarząd postanowił jeszcze mocniej włączyć ich w działalność Podbeskidzia i regularnie spotykać się, aby podejmować wspólnie ważne dla obu stron kwestie. Spotkanie pozwoli wyjaśnić podejmowane przez Zarząd kroki, a jednocześnie zebrać sugestie płynące ze społeczności kibiców, po to aby usprawnić funkcjonowanie spółki, zwłaszcza w relacji klub-kibice.

 

Serdecznie zapraszamy w czwartek 28 września na godzinę 18:00 do sali konferencyjnej Stadionu Miejskiego - wejście od strony hali sportowej oznaczone TV, PRASA, MEDIA, sektor 34G.

 

W związku z ograniczoną liczbą miejsc kibice chętni do uczestnictwa w spotkaniu proszeni są o przesyłanie zgłoszeń drogą mailową. Na spotkanie zaproszone zostaną osoby wg listy utworzonej na podstawie kolejności zgłoszeń.

 

Zgłoszenia należy kierować na adres: bilety@tspodbeskidzie.pl

Autor: Podbeskidzie, Fot. Podbeskidzie