Poznajcie #NOWEBARWYTEGOMIASTA

2017-07-25 15:20:00
Już w czwartek impreza GieKSy na katowickim Rynku. W planach oprócz atrakcji dla kibiców przewidziana jest prezentacja drużyny, nowych strojów oraz nowego sponsora!

Zapraszamy wszystkich kibiców GKS-u Katowice w czwartek 27 lipca na Rynek. Tego dnia klub zorganizuje tam dla kibiców wielki festyn. Początek już od godziny 16:00. Impreza rozpocznie się od strefy atrakcji dla najmłodszych. Dzieci będą mogły pobawić się na dmuchańcach, skosztować trójkolorowych słodkości oraz pograć pod okiem animatorów.


Oficjalna prezentacja GieKSy rozpocznie się o godzinie 18:00. W czwartek klub zaprezentuje piłkarki i piłkarzy, którzy w nadchodzącym sezonie będą reprezentowali barwy katowickiego klubu. Przy okazji prezentacji swoją oficjalną premierę będą miały także domowe i wyjazdowe koszulki GieKSy na nowy sezon. GKS katowice przedstawi także nowego sponsora, który będzie reklamował się na strojach zawodników.

Wszyscy obecni na prezentacji zyskają też szansę zakupu nowych strojów, a także biletów na sobotni mecz GKS-u z Pogonią Siedlce.


Organizatorzy liczą, że wielką atrakcją okaże się dla kibiców klubowy autokar, który – dzięki zaangażowaniu sympatyków GieKSy – oklejany jest w klubowe barwy. Fani, którzy wykupili odpowiednią nagrodę w specjalnej akcji crowfundingowej, będą mogli na nim odnaleźć własne nazwiska! Dodatkową atrakcją będą konkursy, w których do wygrania będą koszulki piłkarzy i piłkarek, a także pokazy futbolowego freestyle’u.

 

 

Autor: GKS Katowice, Fot. GKS Katowice