Powstał Klub Biznesu Stomilu Olsztyn

2017-05-15 08:35:00
Stomil Olsztyn dołącza do pierwszoligowych klubów, które mogą pochwalić się funkcjonującymi klubu biznesu. W Olsztynie pierwsze spotkanie zbiegło się z meczem z Górnikiem Zabrze.

– Po akcjach angażujących wszystkich kibiców, przyszedł czas na zaangażowanie w życie Klubu lokalnego biznesu. W tym celu powstał Klub Biznesu Stomilu Olsztyn. Jego zadaniem jest umocnienie więzi pomiędzy obecnymi już sponsorami a „Dumą Warmii” oraz pozyskanie nowych firm i instytucji, które dzięki obecności w Klubie Biznesu wspierać będą „biało-niebieskich” w walce o najwyższe cele. Pracownicy administracji Stomilu wraz z przedstawicielami Socios uczestniczyli w szkoleniach poświęconych temu zagadnieniu w Polskim Związku Piłki Nożnej. Wierzę w to, że dzięki budowaniu dobrego klimatu wokół Klubu uda się wspólnie, wraz z lokalnymi biznesmenami, zbudować coś wielkiego i trwałego – skomentował powstanie Klubu Biznesu Stomilu Olsztyn, Prezes Mariusz Borkowski.

 

Pierwsze spotkanie Klubu Biznesu Stomilu Olsztyn odbyło się podczas meczu z Górnikiem Zabrze. Kolejne spotkania odbywać się będą zarówno podczas ligowych spotkań "Dumy Warmii" jak również podczas cyklicznych śniadań biznesowych, które ruszą wkrótce. 

 

Do Klubu Biznesu zostali już zaproszeni przedstawiciele firm, które sponsorują Stomil Olsztyn jak i również inni lokalni przedsiębiorcy. 

 

Każdy członek Klubu Biznesu będzie miał możliwość uczestniczenia w życiu Stomilu Olsztyn, reklamowania swoich produktów i usług kibicom oraz uczestnikom spotkań Klubu Biznesu. Przygotowane zostały również preferencyjne pakiety sponsorskie dedykowane członkom Klubu Biznesu. 

 

Każdy przedsiębiorca, w KB  dodatkowo nabywa prawo do posługiwania się tytułem „Członek Klubu Biznesu Stomilu Olszyn”. Ma także możliwość wykorzystywania herbu i wizerunku piłkarzy we własnych działaniach marketingowych. 

 

 

 

Autor: Stomil Olsztyn, Fot. Stomil Olsztyn