Powstaje oprawa na Sektor Rodzinny Miedzi!

2018-01-24
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Legnicy oraz podopieczni Ośrodka Kibice razem Miedź Legnica nie nudzą się podczas zimowego wypoczynku. Dzieci zaangażowały się w malowanie oprawy meczowej oraz produkcję dodatków, które zostaną zaprezentowane podczas jednego z wiosennych meczów Miedzi na legnickim stadionie.

Sektor Rodzinny legnickiej Miedzi znany jest z opraw jakie prezentuje podczas domowych spotkań ligowych naszego zespołu. Na wiosnę nie będzie inaczej. – Sektor już pracuje nad oprawami, które zaprezentujemy na wiosnę. Na pewno będziemy mieli kilka nowych pomysłów, które na pewno zadziwią legnickich kibiców – zapowiada Krzysztof Piotrowski.

 

Jedną z opraw przygotowują podczas ferii zimowych uczniowie legnickiej SP 1 oraz dzieci z ośrodka Kibice Razem Miedź Legnica. Akcja malowania oprawy meczowej jest jednym z elementów współpracy pomiędzy ośrodkiem a szkołą, która powstała podczas ferii zimowych. – W przygotowaniu oprawy bierze udział ponad 100 dzieci, zarówno uczniów szkoły jak i naszych podopiecznych. Poza malowanie głównej części oprawy, dzieci wyklejają także klubowe loga oraz przygotowują flagi w barwach Miedzi – wyjaśnia Piotrowski.

 

Oprawa zostanie pokazana podczas jednego z wiosennych meczów domowych Miedzi Legnica. Zaprezentują ją sami jej twórcy wraz z rodzicami i opiekunami. 

Autor: Miedź Legnica, Fot. Miedź Legnica

Zobacz również1 liga na Facebooku