Podziękowania dla firm wspierających Bal Klubu Biznesu 2017

2017-02-14 15:21:00
Z całego “żółto-biało-czerwonego” serca pragniemy podziękować firmom, które wsparły nas w trakcie organizacji Balu Karnawałowego Klubu Biznesu, który odbył się w piątek, 3 lutego.

Podczas balu karnawałowego zorganizowanego przez klub MKS „Chojniczanka 1930”, jednym z częściej odwiedzanych miejsc na sali był stół ze słodkościami, którymi goście zajadali się dzięki uprzejmości naszej partnerskiej firmy cukierniczej – „Zakryś”. Nie mamy wątpliwości, że dalsza współpraca, dostarczy obu stronom wielu „słodkich chwil”. W trakcie zabawy goście mogli uraczyć się również soczystymi i świeżymi owocami, które dostarczyła zaprzyjaźniona hurtownia warzyw i owoców „Piotrex”.

">

Mamy nadzieję, że dalsza współpraca „zaowocuje” jeszcze wieloma korzyściami dla obu stron. Jako idealne przekąski w przerwach między zabawą, sprawdziły się natomiast rybne smakołyki przygotowane według tradycyjnych receptur przez firmę „Seko”. Dzięki dalszej współpracy obie strony z pewnością będą nieustannie “na fali” wznoszącej. Na gali podsumowującej 2016 rok nie mogło również zabraknąć najwyższej jakości wyrobów mięsnych dostarczonych przez naszych wieloletnich partnerów, firmę „Zakłady Mięsne Skiba S.A.”  Liczymy, że w kolejnych latach wydłużymy naszą wspólną “tradycję”.

 W imieniu MKS Chojniczanka 1930 i wszystkich uczestników Balu Karnawałowego Klubu Biznesu, pragniemy serdecznie podziękować firmie „Skiba”, „Zakryś”, „Seko” oraz „Piotrex”.

 

 

Autor: Chojniczanka Chojnice, Fot. Chojniczanka Chojnice