Podbeskidzie czyta dzieciom

2017-09-18 10:18:00
Na meczu z Arką Gdynia prowadzona będzie zbiórka książek, podręczników i słowników dla podopiecznych bielskiego Domu Dziecka - z udział w akcji rozdawane będą gadżety oraz bilety na mecze Górali.

Już w jutro na Stadionie Miejskim o 20:45 TSP rozegra niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie: mecz 1/8 Pucharu Polski z jego ubiegłorocznym zdobywcą, drużyną Arki Gdynia. Wszystkich, którzy będą dopingować bielszczan w tym meczu zachęcamy także do wsparcia akcji "Podaruj książkę! Podbeskidzie czyta dzieciom".

 

Co trzeba zrobić? Wystarczy przynieść książkę, podręcznik czy słownik i wymienić je na klubowy gadżet lub bilet na kolejny mecz Podbeskidzia w Bielsku-Białej! 

 

Zebrane materiały trafią do potrzebujących rodzin oraz Domu Dziecka w Cygańskim Lesie, gdzie podopiecznych odwiedzą zawodnicy Podbeskidzia, którzy wcielą się w role narratorów bajek i lektur! 

 

Akcja "Podaruj książkę! Podbeskidzie czyta dzieciom!" ma na celu propagowanie codziennego czytania najmłodszym jako skutecznej i przyjaznej metody wspomagającej zdrowy rozwój emocjonalny, umysłowy, społeczny i moralny. 

 

Zbiórka odbędzie się przy wejściu na sektor 14 D!

 

 

Autor: Podbeskidzie, Fot. Podbeskidzie