Planujesz wakacje w mieście? Zagraj razem z nami!

2017-07-03 13:44:00
Miedź Legnica zaprasza wszystkie dzieci, które będą spędzać wakacje w mieście, do udziału w XIX edycji turnieju „Wakacyjna Przygoda z Piłką”, rozgrywanego pod patronatem Prezydenta Miasta Legnica. Rozgrywki potrwają od 4 lipca do 25 sierpnia. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

W tym roku odbędzie się już XIX edycja turnieju, który niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży. Tym razem rozgrywki potrwają od 4 lipca do 25 sierpnia – w ostatnim dniu zaplanowano wielki finał. Wszystkie mecze będą rozgrywane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w legnickim parku. Zespoły będą rywalizować w 8-osobowych składach (7 zawodników z pola + bramkarz), a czas gry to 2 x 10 minut. Ważne, by każda drużyna posiadała dorosłego opiekuna. Mecze poprowadzą profesjonalni sędziowie piłkarscy. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

 

Podczas rozgrywek wszyscy zawodnicy będą objęci opieką medyczną i otrzymają bezpłatnie wodę mineralną. Dla uczestników przewidziano także spotkanie z zawodnikami I-ligowej Miedzi Legnica oraz Akademii Piłkarskiej Miedzi. Dodatkowo spośród dzieci z roczników 2006 i 2007 wybrana zostanie drużyna, która będzie reprezentować Legnicę w Ogólnopolskim Turnieju Ośrodków Kibice Razem, który odbędzie się we wrześniu!

 

Rozgrywki dla dzieci z poszczególnych roczników będą prowadzone zawsze od wtorku do piątku, według turniejowego harmonogramu. Początek każdego dnia o godz. 10.00. Ilość zespołów jest nielimitowana – zagrają wszyscy chętni. Zapisy przyjmowane są w każdy dzień turnieju (na boisku u trenerów prowadzących) na 30 minut przed startem rozgrywek.

 

HARMONOGRAM ROZGRYWEK (start 4 lipca):


- w każdy wtorek – rocznik 2008 i młodsi
- w każdą środę – rocznik 2007 i młodsi
- w każdy czwartek – rocznik 2006 i młodsi
- w każdy piątek – rocznik 2005 i młodsi


Start rozgrywek zawsze o godz. 10.00!

 

 

Autor: Miedź Legnica, Fot. Miedź Legnica