Piłkarze GKS Tychy trenowali na Placu Baczyńskiego

2017-08-18 10:22:00
Plac Baczyńskiego w czwartek zamienił się w boisko do treningu. Wszystko za sprawą piłkarzy GKS Tychy. Przed licznie zgromadzoną publicznością podopieczni Jurija Szatałowa odbyli otwarty trening. Następnie Rafał Dobroliński, Marcin Biernat, Remigiusz Szywacz, Wojciech Szumilas, Nikolas Wróblewski i Dawid Rogalski zaprosili do zabawy najmłodszych kibiców "Trójkolorowych".

- Miło, że tak dużo dzieci przyszło na nasz trening. Możliwość gry z zawodnikami pierwszej drużyny, zawsze jest dla nich dużą radością. - mówi Wojciech Szumilas, zawodnik GKS Tychy.

 

Fani mieli okazję zdobyć autografy od zawodników oraz zrobić sobie z nimi zdjęcie. Piłkarze zaprosili także mieszkańców na sobotni mecz z Drutex Bytovia oraz piątkowy z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

 

 

 

- Chcemy wychodzić do naszych kibiców i osobiście zachęcać ich do przyjścia na stadion. Otwarte treningi w centralnych punktach miasta są doskonałą okazją do zaproszenia na mecz. Fani mają także okazję zdobyć autografy od zawodników czy po prostu z nimi porozmawiać. Wielu mieszkańców z którymi się spotkaliśmy zapewniało, że w sobotę, przyjdą na mecz z liderem Nice1Liga- dodaje Krzysztof Trzosek, rzecznik prasowy Tyski Sport S.A.

 

Partnerami otwartego treningu były Fundacja Multiintegra oraz APN GKS Tychy.

 

">

 

Autor: GKS Tychy, Fot. GKS Tychy