Ostatni Magazyn Nice 1 Ligi. Transmisja w Polsacie Sport

2018-06-04 11:01:00
Sezon 2017/2018 dobiegł końca i przyszedł czas na podsumowania. W ostatnim w tym sezonie magazynie gośćmi Szymona Rojka będą trener Stomilu Olsztyn, Kamil Kiereś oraz szkoleniowiec GKS Jastrzębie, Jarosław Skrobacz. Transmisja Magazynu Nice 1 Ligi w Polsacie Sport.

Zakończył się kolejny sezon na zapleczu Ekstraklasy. Wiemy już, że awans uzyskały drużyny Miedzi Legnica oraz Zagłębia Sosnowiec. Ci pierwsi zagrają w najwyższej klasie rozgrywkowej pierwszy raz w swojej historii, dla drugich będzie to powrót po dziesięciu latach.

 

Do ostatniej kolejki ważyły się losy na drugim końcu tabeli. Ostatecznie z Nice 1 Ligi spada Ruch Chorzów, Olimpia Grudziądz oraz Górnik Łęczna. W barażu zagra natomiast Pogoń Siedlce, która zmierzy się z Garbarnią Kraków.

 

Awans z II Ligi uzyskały natomiast zespoły GKS Jastrzębie, ŁKS Łódź oraz Warty Poznań. Jednym z gości w studiu będzie szkoleniowiec drużyny z Jastrzębia-Zdroju. Drugim zaś trener Kiereś, którego Stomil Olsztyn rzutem na taśmę wywalczył utrzymanie. W magazynie goście zajmą się podsumowaniem rozgrywek, kwestią beniaminków, a także sprawą licencji na grę w Nice 1 Lidze.

 

Transmisja Magazynu Nice 1 Ligi od godziny 20.30 w Polsacie Sport.

Autor: Polsat Sport, Fot. Chrobry Głogów