Odra Opole po pierwszych zajęciach

2018-01-05 11:52:00
Z jedną nową twarzą drużyna beniaminka z Opola rozpoczęła dziś zimowy okres przygotowawczy do 15 spotkań rundy rewanżowej w Nice 1 Lidze.

70-minutowym treningiem na boisku w Centrum Sportu Odra Opole zainaugurowała zimowe przygotowania.

 

– Odbyliśmy stricte piłkarskie zajęcia. Spotkaliśmy się, była też chwila, by powspominać i złożyć sobie życzenia udanego 2018 roku, obfitego dla nas wszystkich w sukcesy. Trening zakończyliśmy dłuższą grą. Tak, by każdy poczuł, że jest piłkarzem, a nie lekkoatletą – powiedział z uśmiechem Mirosław Smyła, trener drużyny z ul. Oleskiej.

 

Na zajęciach pojawiło się dziś 22 zawodników. Wszyscy są zdrowi, z jednym małym wyjątkiem – z drobnym urazem boryka się Sebastian Bryłka, ale jego powrót do pełni sił to kwestia kilku dni. Z nowych twarzy, odnotować można jedynie pomocnika ze Słowacji, mającego na koncie występy w najwyższej klasie rozgrywkowej swojego kraju, który w najbliższym czasie będzie trenować z Odrą.

 

Jutro drużyna spotka się w siłowni, a od poniedziałku ćwiczyć już będzie codziennie. Pierwszy sparing niebiesko-czerwoni rozegrają za tydzień, w sobotę, w Centrum Sportu z trzecioligową Ślęzą Wrocław.

Autor: Odra Opole, Fot. Odra Opole