Odra Opole – Olimpia Grudziądz 1:0

2018-06-04 12:53:00
W ostatnim wiosennym meczu Odra pokonała spadkowicza z Grudziądza, odnosząc pierwszą w tym roku wygraną przy Oleskiej. Jedynego gola strzelił na początku drugiej połowy Rafał Niziołek.

Wiosna nie układała się po myśli Odry, ale przynajmniej piłkarze beniaminka zdołali zakończyć ją optymistycznym akcentem. Po niezłej grze drużyna wygrała z Olimpią i po raz pierwszy od 4 listopada mogła cieszyć się przy Oleskiej ze zdobycia pełnej puli.

 

Pierwszej zdobytej bramki i zdobytych punktów w roli trenera Odry – w trzecim meczu – doczekał się też trener Mariusz Rumak. Tego „złotego” gola strzelił na początku drugiej połowy Rafał Niziołek i było to jego premierowe tej wiosny trafienie. Lepiej późno niż wcale… Wygrana niebiesko-czerwonych mogła być okazalsza, gdyby w kilku sytuacjach dopisała skuteczność.

 

Odra Opole – Olimpia Grudziądz 1:0 (0:0)

 

1:0  Niziołek 51’

 

Żółte kartki: Skrzypczak, Kowalski, Żagiel, Czyżycki – Klimczak.

Sędziował Paweł Pskit (Łódź).

Widzów 500.

 

Odra Opole: Kuchta – Brusiło, Kowalski, Baran, Winiarczyk – Habusta, Czyżycki (87’ Wepa) – Maćczak (77’ Gancarczyk), Niziołek, Żagiel – Skrzypczak (85’ Mikinicz).

 

Olimpia Grudziądz: Muzyk – Bielawski, Wełna, Żitko, Klimczak – Jazvić, Candrea (83’ Kochalski), Handzlik (62’ Feruga), Michalik (67’ Kowal), Ciechanowski – Podlogar.

 

Autor: Odra Opole, Fot. Odra Opole