Odkryj tajemnice stadionu Stali Mielec!

2017-06-13 10:31:00
Przez ostatnie pół roku piłkarze Stali Mielec odwiedzali dzieci w mieleckich przedszkolach i szkołach podstawowych. Teraz to klub zaprasza z rewizytą.

– Chcemy pokazać najmłodszym jak wygląda i jak działa klub piłkarski, jakie tajemnice kryje szatnia zawodników pierwszej drużyny, jakie funkcje pełni gabinet odnowy biologicznej, gdzie odbywają się przedmeczowe narady i dlaczego warto odwiedzać w dniu meczu Sektor Rodzinny. Duża i głośna przestrzeń stadionu może budzić w małych kibicach lęk – chcemy go przełamać. Chcemy im to wszystko pokazać i objaśnić tak, by dzieci miały możliwość poznania tego miejsca od przysłowiowej „kuchni” – objaśniają przedstawiciele Stali.

 

Pierwszą grupą, która odwiedziła klub, byli „Mali Sportowcy” z przedszkola nr 6. Dzieci miały okazję zobaczyć piłkarską szatnię, siłownię i salę konferencyjną. Dużo wrażeń przyniosły odwiedziny w pokoju trenerów. Wiedzą już kto pracuje w klubie piłkarskim i jakie funkcje pełnią poszczególne osoby.

 

Stal Mielec to długa i piękna historia. To jedyna na Podkarpaciu drużyna występująca w I lidze rozgrywek piłkarskich, dwukrotny Mistrz Polski, duma, waleczność, rzesza wspaniałych kibiców… Historia, którą każdy powinien poznać i rzeczywistość wytrwale zmierzająca drogą po dawny blask.

 

Kontakt:
tel: 606 196 676
e-mail: klub@stalmielec.com

 

 

Autor: Stal Mielec, Fot. Stal Mielec