Noworoczne spotkanie Klubu Biznesu Chrobrego

2018-02-05 15:12:00
W budynku byłego Kolegium Jezuickiego odbyło się drugie śniadanie biznesowe Klubu Biznesu Chrobrego Głogów. Tym razem u siebie przyjął „klubowy” kapelan ks. kan. Stanisław Brasse, bo spotkanie miało „noworoczny” charakter, z życzeniami, symboliczną lampką szampana, ale też przedstawieniem planów na przyszłość.

Klub Biznesu to zintegrowane środowisko sponsorów, partnerów i przyjaciół Chrobrego Głogów. Inauguracyjne spotkanie odbyło się w październiku i było pierwszym krokiem do zacieśnienia relacji pomiędzy wszystkimi osobami na różne sposoby wspierającymi klub. Za sprawą Klubu Biznesu często dopiero po raz pierwszy mają ze sobą styczność, mogą opowiedzieć o swojej działalności, wymienić się kontaktami i rozpocząć ze sobą współpracę. Kilka takich relacji biznesowych zawiązało się już na samym początku.

 

- A większe korzyści dla nich siłą rzeczy przekładają się na większe dla klubu - mówił dyrektor Chrobrego Zbigniew Prejs.

 

Klub Biznesu nie jest jednak zamkniętą grupą, bo może do niego dołączyć każdy prowadzący swoją działalność. Z otwartej formuły we wtorek skorzystały dwie kolejne firmy, z którymi klub prowadzi rozmowy o ewentualnej współpracy. Zapraszamy do tego inne.

 

Termin kolejnego, już bardziej tematycznego spotkania wyznaczono na 2 marca w restauracji hotelu Qubus. W maju natomiast odbędzie się ono na statku „Laguna” stowarzyszenia Odra dla Turystów. Poza tym zaproponowano inne formy wzmacniania relacji, jak z jednej strony wykład na któryś z powiązanych z przedsiębiorczością tematów, a z drugiej wspólne oglądania meczów reprezentacji Polski podczas mistrzostw świata czy nawet wspólne wyjazdy członków KB na spotkania kadry.

 

Za współorganizację śniadania Chrobry dziękuje ks. kan. Stanisławowi Brasse oraz Radosławowi Melcerowi - właścicielowi firmy Electio.  

Autor: Chrobry Głogów, Fot. Chrobry Głogów