Nowi sponsorzy w pierwszoligowcach

2019-01-09 14:22:00
Piłkarze GKS-u Katowice będą występowali w koszulkach z reklamą NORD Partner. Z kolei Stal Mielec związała się umową z LV BET.

Na mocy podpisanej umowy, ważnej do czerwca 2020 r., NORD Partner Sp. z o.o. otrzymała tytuł Sponsora Głównego piłkarskiej sekcji GKS-u Katowice. - GKS Katowice ma zaszczyt współpracować z firmą NORD Partner już od pięciu lat. Od samego początku współpraca układała się znakomicie, czego efektem jest jej obecne zacieśnienie. To dla nas duże wyróżnienie i dowód sporego zaufania, że tak renomowany podmiot chce być jeszcze mocniej kojarzony z marką GKS-u Katowice. Jednocześnie chciałbym podziękować dotychczasowemu głównemu sponsorowi - MOJ S.A. za wsparcie, jakiego udzielał nam przez ostatnie półtora roku – mówi Marcin Janicki, prezes GKS-u Katowice.

 

Z kolei Stal Mielec zawarła umowę z firmą LV BET Zakłady Bukmacherskie na mocy której została Oficjalnym Sponsorem Klubu. Kontrakt podpisano do 2021 roku. Współpraca obejmie ekspozycję bukmachera m.in. na koszulkach drużyny z Mielca. - Dziękujemy za zaufanie. Bardzo się cieszymy, że kolejny poważny sponsor dołączył do naszej drużyny i stał się motorem napędowym Stali Mielec w drodze po dawny blask - dodał prezes Stali Mielec Jacek Orłowski.

 

Autor: GKS Katowice / Stal Mielec, Fot. 400mm.pl