Nowa formuła śniadań Miedzi

2017-04-19 19:19:00
Nowa formuła śniadań biznesowych przypadła do gustu klubowiczom. Wyraźny podział na aktywnych członków oraz gości aspirujących do miana partnerów biznesowych, spotkał się z aprobatą obydwu stron. Od kwietnia każdy klubowicz ma również dedykowane miejsce podczas śniadania.

– Każdy stolik ma przypisaną branżę, a partner miejsce. Szybciej i łatwiej jest wtedy dotrzeć do sponsora, który nas interesuje – przekonuje Paweł Kościółek, odpowiedzialny za projekt Klubu Biznesu. Ale to nie wszystko.

 

Podczas śniadań, każdy z klubowiczów ma bowiem możliwość zaprezentowania swojej firmy, zarówno w formie kilkuminutowej prezentacji, jak i ekspozycji produktu, bądź usługi. – Coraz więcej partnerów z tego korzysta. Pokazują innowacyjne, bądź nowe produkty swoich firm, albo po prostu wystawiają asortyment – dodaje Kościółek. Podczas ostatniego – kwietniowego – śniadania biznesowego najnowszą kolekcję ubrań męskich pokazał brązowy partner – Recman.

 

Grille ogrodowe zaprezentował Andrzej Zalewski z Focis Kominki, a meble biurowe wystawiła Patrycja Rutkowska-Boś, reprezentująca Surfland z Wrocławia. Poza tym swoją ofertę przedstawili:  legnicki optyk Dr Oko, firma Edmel oraz Legnickie Centrum Kultury.  – Każdy przedsiębiorca ma możliwość ekspozycji swojej marki, wystarczy, że wcześniej , zgłosi taką chęć i ustali z organizatorem scenariusz – zachęca Janusz Kudyba z Klubu Biznesu.

 

Głównym celem prezentacji jest oczywiście promocja własnych biznesów, jednak klubowicze za każdym razem przygotowują dla członków Klubu Biznesu Miedzi Legnica rabaty, promocje lub oferty dodatkowe. Dla przykładu firma Edmel bardzo często do swoich produktów, czy usług, proponuje klubowiczom bardzo korzystną reklamę na powierzchniach ekranów ledowych w Legnicy.

 

Recman podczas sprzedaży garniturów, obdarowuje klubowiczów eleganckimi dodatkami, a automyjnia Niagara oprócz standardowej usługi czyszczenia aut, zachęca również do skorzystania z wulkanizacji po niskiej cenie. – Klubowicze rozumieją ideę i zaczynają się wzajemnie wspierać. To powoduje, że ich oferty docierają do coraz większego grona odbiorców, a co za tym idzie, ich kapitał sukcesywnie rośnie – wyjaśnia Paweł Kościółek.

 

Następne śniadanie biznesowe odbędzie się 9 maja. – Zachęcam do pokazywania swoich produktów. To naprawdę działa – kończy Patrycja Rutowska-Boś, która po marcowej ekspozycji foteli biurowych, kilka z nich sprzedała partnerom Klubu Biznesu Miedzi Legnica.

 

 

 

Autor: Miedź Legnica, Fot. Miedź Legnica