Miedź trenuje w Opalenicy

2017-07-04 15:31:00
Zespół Miedzi trenuje dwa razy dziennie na zgrupowaniu w Opalenicy. – Mamy tutaj idealne warunki do ciężkiej pracy – mówi trener Dominik Nowak. W środę o godzinie 17:00 legniczanie zmierzą się w meczu kontrolnym z 2-ligową Wartą Poznań

W Opalenicy Miedź ma doskonałe warunki do pracy. Legniczanie trenują dwa razy dziennie, a oprócz typowo piłkarskich zajęć na boisku, zawodnicy pracują też w siłowni i korzystają z odnowy biologicznej. – Objętość tych treningów jest dość duża. Na boisku pracujemy nad taktyką, głównie grą w ataku, a od środy wejdziemy mocniej też w grę obronną. Jeszcze rano będziemy pracować nad pewnymi rozwiązaniami, a wieczorem sprawdzimy je w meczu sparingowym z Wartą. Wszyscy zawodnicy dostaną szansę gry – mówi trener Dominik Nowak.

 

Środowe spotkanie Miedzi z Wartą zostanie rozegrane w Opalenicy o godz. 17.00. Trenerem Warty jest były szkoleniowiec Miedzi Petr Nemec, a w składzie poznańskiej drużyny znajdziemy także byłych zawodników Miedzi – bramkarza Tomasza Laskowskiego i pomocnika Artura Marciniaka. Skład Miedzi i aktualny wynik sparingu będzie podawany w środę na bieżąco na Twitterze Miedzi.

 

 

Autor: Miedź Legnica, Fot. Miedź Legnica