Miedź Legnica po prezentacji

2017-07-28 10:22:00
Miedź zaprezentowała się kibicom na legnickim stadionie przed nowym sezonem Nice 1 Ligi! Piłkarze pokazali nowe stroje marki Saller z nazwiskami na plecach, a kibice odśpiewali „Sto lat”, bo w piątek przypadają 46. urodziny klubu.

Zanim na murawie pojawili się piłkarze i trenerzy pierwszego zespołu Miedzi, kibciom przedstawili się juniorzy starsi i młodsi, którzy w nowym sezonie będą reprezentować nasz klub Centralnej Lidze Juniorów U-17 oraz U-19, a także drugi zespół Miedzi – bezpośrednie zaplecze pierwszej drużyny – który swoje mecze rozgrywa w 3 lidze. Później przyszedł czas na pierwszy zespół. Piłkarze po raz pierwszy zaprezentowali się kibicom w strojach marki Saller – na koszulkach oprócz numerów, jakie wybrali przed nowym sezonem, znalazły się także ich nazwiska. Cały zespół został nagrodzony gromkimi brawami, a dodatkowo kibice dali do zrozumienia, jaki wyniki typują w Częstochowie na inaugurację ligi: - Kto wygra mecz? MIEDŹ! Kto? MIEDŹ! Kto?! MIEDŹ, MIEDŹ, MIEDŹ! – śpiewali fani, których w czwartek blisko tysiąc zasiadło na trybunie A legnickiego stadionu.

 

 

 

Na stadionie pojawili się także Tadeusz Krzakowski, prezydent Legnicy oraz Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi, którzy także otrzymali okolicznościowe koszulki Miedzi marki Saller. Zanim kibice ruszyli po autografy i zdjęcia z piłkarzami, odśpiewali jeszcze „sto lat”, bo Miedź w piątek obchodzi swoje 46. urodziny. Fani życzyli też piłkarzom powodzenia w Częstochowie i w całym sezonie.

 

Autor: Miedź Legnica, Fot. Miedź Legnica