Miedź Legnica - Chojniczanka. Transmisja w Polsacie Sport

2018-05-27
Miedź Legnica już w niedzielę może sobie zapewnić awans do Ekstraklasy. Na własnym stadionie podopieczni Dominika Nowaka podejmą Chojniczankę, która również ma szansę na wdarcie się do elity. Transmisja meczu Miedź Legnica - Chojniczanka w Polsacie Sport.

Do zakończenia rozgrywek Nice 1 Ligi zostały już tylko dwie kolejki i w dalszym ciągu nie wiadomo, kto za rok zagra w Ekstraklasie. Najbliżej awansu jest Miedź, której w dwóch meczach potrzebny jest zaledwie punkt. Piłkarze z Legnicy mają za sobą niezwykle udaną rundę wiosenną, w której wyższość rywali uznać musieli zaledwie raz. Zawodnicy trenera Nowaka oprócz meczu z Chojniczanką mają przed sobą jeszcze starcie z Puszczą Niepołomice.

 

Zespół z Chojnic o udanej rundzie mówić nie może. Podopieczni Krzysztofa Brede przeplatają słabe występy dobrymi, a po 32. kolejkach zajmują trzecią lokatę. Do drugiego Zagłębia Sosnowiec tracą dwa oczka i w Legnicy będą musieli powalczyć o komplet punktów. Dwa ostatnie mecze pomiędzy obiema ekipami kończyły się bezbramkowymi remisami, obyśmy tym razem w końcu zobaczyli bramki.

 

Transmisja meczu Miedź Legnica -  Chojniczanka od godziny 12.30 w Polsacie Sport.

Autor: Polsat Sport, Fot. Miedź Legnica

Zobacz również1 liga na Facebooku