Media po awansie Sandecji

2017-05-18 12:21:00
Awans Sandecji Nowy Sącz zdominował pierwszoligowe tematy w mediach.

ŁĄCZY NAS PIŁKA

 

"Sandecja Nowy Sącz awansowała do LOTTO Ekstraklasy!"

 

W środę poznaliśmy nie tylko pierwszego spadkowicza z Nice 1 Ligi, ale także pierwszego beniaminka LOTTO Ekstraklasy. W elicie zameldowała się już ekipa Sandecji Nowy Sącz!

 

PRZEGLĄD SPORTOWY

 

"Historyczny awans Sandecji do ekstraklasy"

 

Sandecja Nowy Sącz w kolejnym sezonie występować będzie w LOTTO Ekstraklasie. Na trzy kolejki przed końcem obecnego wiadomo już, że zespół z małopolski zajmie co najmniej drugie miejsce w tabeli.

 

INTERIA

 

"Sandecja. Mateusz Wdowiak po awansie"

 

- Przed ostatnim spotkaniem ze Zniczem biletów zabrakło już na dwie godziny przed meczem. Nie ma się co dziwić. Pierwszy raz w historii Sandecja odnosi taki sukces! To ważna chwila, prawdziwy przełom o sporym znaczeniu dla całego miasta! Renoma Sandecji wzrośnie, w mieście będą gościły najmocniejsze kluby – mówi Interii świeżo po awansie do Ekstraklasy piłkarz Sandecji Mateusz Wdowiak.

 

SPORTOWE FAKTY

 

"Sandecja Nowy Sącz w Lotto Ekstraklasie!"

 

Na trzy kolejki przed końcem sezonu I ligi Sandecja Nowy Sącz zapewniła sobie awans do Lotto Ekstraklasy. Zespół z Małopolski jeszcze nigdy w historii nie grał w najwyższej klasie rozgrywkowej.

 

PIŁKA NOŻNA

 

"Sandecja Nowy Sącz awansowała do ekstraklasy!"

 

Sandecja Nowy Sącz awansowała do Lotto Ekstraklasy. Dzięki korzystnym wynikom w środowych meczach Nice 1 Ligi, zespół z Małopolski już na trzy kolejki przed końcem zapewnił sobie historyczną promocję do najwyższej klasy rozgrywkowej.

 

TVP SPORT

 

Nadeszła złota era Sandecji? "Jesteśmy jak bandyci"

 

W środę piłkarze Sandecji Nowy Sącz postawili stempel na awansie do Lotto Ekstraklasy. Teraz muszą wykazać się działacze. – Poradzimy sobie. Dziś jest radość, ale zaraz zaczynamy ciężką pracę – zapowiada prezes Andrzej Danek w rozmowie ze SPORT.TVP.PL.

 

 

 

Autor: 1liga.org, Fot. Sandecja Nowy Sącz