Magazyn Nice 1 Ligi: Transmisja w Polsacie Sport

2018-05-14
Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek Nice 1. Ligi szanse na awans do Lotto Ekstrklasy wciąż zachowała połowa drużyn! Tabeli niezmiennie przewodzi Miedź Legnica. Dobre wyniki Zagłębia Sosnowiec w ostatnich tygodniach pozwoliły tej drużynie awansować na drugie miejsce, czerwoną latarnią ligi pozostaje Ruch Chorzów. Transmisja Magazynu Nice 1 Ligi w Polsacie Sport.

Poniedziałkowy magazyn jak zawsze wypełni solidna dawka analiz i skrótów. Eksperci szczegółowo omówią 31. kolejkę spotkań. Na ostatniej prostej w walce o awans do elity pozostaje aż dziewięć drużyn. W mistrzowskim peletonie prowadzi Miedź (56 punktów), drugie Zagłębie ma tylko dwa punkty przewagi nad Stalą Mielec, GKS-em Katowice i Chojniczanką Chojnice, które solidarnie uzbierały po 50 punktów. Następne w tabeli Wigry Suwałki z 49 punktami wyprzedzają o 3 "oczka" GKS Tychy i Raków Częstochowa (po 46 punktów). Ostatnią ekipą z szansami na awans jest Chrobry Głogów, który na swoim koncie ma 45 punktów.

 

Ostatnim meczem 31. serii gier będzie konfornatacja GKS-u Tychy z Rakowem. Tyszan czekają jeszcze mecze z GKS-em Katowice, Odrą Opole i Zagłębiem.

 

Gościem magazynu będzie piłkarz Chrobrego Głogów – Michał Ilków-Gołąb.

 

Transmisja Magazynu Nice 1 Ligi od godziny 20:30 w Polsacie Sport.

Autor: Polsat Sport, Fot. Chrobry Głogów

Zobacz również1 liga na Facebooku